Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vékony sportos nőként miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony sportos nőként miért találok nehezen sportos párt?

Figyelt kérdés
Formás vagyok, edzek meg minden, arcra is egész szép vagyok. Látok nálam vékonyabb meg teltebb lányokat is sportos pasival, tehát tuti nem az alakommal van a baj, akkor nekem miért nehéz ilyet találni kapcsolatra? Szexre könnyű őket “megkapni”, de valamiért mindig pont olyanba botlok, aki csak kalandozni akar(mert mondjuk amúgy van barátnője, vagy évekkel fiatalabb nálam és még nem érett hozzá stb). Vagy ha mégis találok ilyet, mint múltkor, az meg lehet olyan buta, hogy nem tudnék vele járni...miért ilyen nehéz ez?

2021. júl. 29. 18:07
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
29%

Fole losz a szintednek. De legalabb szexre megkapod oket, az vigasztaljon.



37F incel

2021. júl. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
29%
Rossz körökben mozogsz. Járj konditerembe a gyúrósokhoz!
2021. júl. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
#1 nem lövök fölé. Egy sportos lányhoz milyen pár passzoljon, egy hájpacni?
2021. júl. 29. 18:17
 4/48 anonim ***** válasza:
35%

Ha ez vigasztal: több sportos férfi van, mint sportos nő. Tehát neked ha hiszed, ha nem, könnyebb.


Egyébként meg nyitott vagy? Jársz társaságba? A sportodon belül tudsz ismerkedni? Valamit neked is tenni kell érte, nem úgy van az, hogy csak azért, mert te sportos nő vagy, nem kell tenned semmit. A nyálát mindenki csorgatja utánad, de neked kell jelezni, hogy szabad a pálya, neked is nyitni kell emberek felé.

2021. júl. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
53%
#5: alázat? Mégis kivel / mivel szemben?
2021. júl. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
79%
És amúgy a sporton, meg a külsőségeken kívül, lehet veled másról is beszélgetni?
2021. júl. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
25%

Az meg a masik, hogy a ferfiak izlese nem uniformizalt, mint a noke, vagyis a sportos faszinak nem biztos, hogy a sportos csaj tetszik....



37F incel

2021. júl. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:

#4

Köszi, konditerembe járok, de mivel edzővel edzek, így nem jönnek oda ismerkedni. Ezenkívül tindert szoktam néha használni, de azt annyira nem szeretem. Amúgy kevés a sportos férfi...mármint az izmos sportos.

2021. júl. 29. 18:25
 9/48 A kérdező kommentje:
#7 persze, éppen ezért találok nehezen párt, mert nekem nem elég, hogy nézzen is ki valahogy(ha már én sem nézek ki szarul), hanem értelmes is legyen. Lehet ez már a nem létező kategória, amit megcéloztam?😂
2021. júl. 29. 18:27
 10/48 anonim ***** válasza:
28%
Úgy látszik azoknak pont nem kellesz🤷‍♀️Úgyhogy szerintem adj lejjebb az igényekből.
2021. júl. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!