Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vékony sportos nőként miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony sportos nőként miért találok nehezen sportos párt?

Figyelt kérdés
Formás vagyok, edzek meg minden, arcra is egész szép vagyok. Látok nálam vékonyabb meg teltebb lányokat is sportos pasival, tehát tuti nem az alakommal van a baj, akkor nekem miért nehéz ilyet találni kapcsolatra? Szexre könnyű őket “megkapni”, de valamiért mindig pont olyanba botlok, aki csak kalandozni akar(mert mondjuk amúgy van barátnője, vagy évekkel fiatalabb nálam és még nem érett hozzá stb). Vagy ha mégis találok ilyet, mint múltkor, az meg lehet olyan buta, hogy nem tudnék vele járni...miért ilyen nehéz ez?

2021. júl. 29. 18:07
1 2 3 4 5
 41/48 VincentLaw ***** válasza:
100%

#31


Igen, ezzel én is egyet tudok érteni, de ez itt a gyk. Amikor pasi ír ki hasonló kérdést, akkor szét van oltva, hogy biztos szintje fölé választ, meg biztos nem is néz ki olyan jól, ahogy mondja. Persze itt is jöttek hasonló válaszok, a különbség annyi, hogy itt ezek le vannak pontozva, az előbbinél meg fel.

Na én ettől a kettős mércétől vagyok rosszul ezen a fórumon.

2021. júl. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
54%

41


na ja, ha pasi megy a külsőre, akkor egy disznó meg lúzer. Ha egy nő ennyire felszínes, akkor jaaaj majd megtalálod, jaaaaj türelem, jó vagy.


A kérdező nagyon sekélyesnek tűnik, akinek nincs más az életében, csak a külső.

2021. júl. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
Elhiszem hogy szép vagy és művelt, ahogy írod de ami nekem egyből nem szimpi az az, hogy lenézően beszélsz másokról. Hájpacni, dagi még ha igaz is meg lehet ezt máshogy fogalmazni, nem? Nekem az empátia és az érzelmi intelligencia is fontos a másik emberben, valószínűleg emiatt más kérdésekben sem egyezne a véleményünk.
2021. aug. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
Miért elvárás neked, hogy sportos legyen? Tisztába vagy azzal, hogy az ember társaslény és, ha esélyt adnál egy nem sportos férfinak melletted sportos is lehet?
2021. szept. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 A kérdező kommentje:

#43

Csak mert valakit taszít a súlyfelesleg, attól nem lehet empatikus és érzelmileg fejlett? Ilyet csak az állít, aki túlsúlyos és sértettségében mindent a másik fejéhez vág, csak hogy ne neki kelljen szembenéznie azzal, hogy talán változtatnia kéne. Persze aki jól érzi magát úgy is a bőrében, az legyen túlsúlyos, engem aztán pont nem érdekel.


#44 ne miattam fogyjon le valaki vagy kezdjen el sportolni, mert amint elmúlik a rózsaszín köd, megint abba fogja hagyni és már nem fog annyira igyekezni, hogy tetsszen nekem. Önmagáért sportoljon, ahogy nekem is 18 éves korom óta állandó része az életemnek.

2021. szept. 11. 15:50
 46/48 anonim ***** válasza:
A konditeremben tuti találsz. Én is látok sokat.
2021. szept. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
ronda vagy b+++, rossz a személyiséged ennyi ..
2021. szept. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

Nok es az empatia? Nem vagyok sci-fi rajongo :)



37F incel

2021. szept. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!