Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vékony sportos nőként miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony sportos nőként miért találok nehezen sportos párt?

Figyelt kérdés
Formás vagyok, edzek meg minden, arcra is egész szép vagyok. Látok nálam vékonyabb meg teltebb lányokat is sportos pasival, tehát tuti nem az alakommal van a baj, akkor nekem miért nehéz ilyet találni kapcsolatra? Szexre könnyű őket “megkapni”, de valamiért mindig pont olyanba botlok, aki csak kalandozni akar(mert mondjuk amúgy van barátnője, vagy évekkel fiatalabb nálam és még nem érett hozzá stb). Vagy ha mégis találok ilyet, mint múltkor, az meg lehet olyan buta, hogy nem tudnék vele járni...miért ilyen nehéz ez?

2021. júl. 29. 18:07
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
67%

Ahogy 29-es írja, szét adom, hogy mindenki fröcsög itten, mert egy nő, aki ad magára, olyan párt akar, aki szintén ad magára. Ez teljesen rendben van így. Szóval stfu, nem csinál semmit rosszul a kérdező.


Én azt tanácsolom, hogy legyél nyitott és türelmes. Egyszer csak találsz valakit, akivel összeilletek. Ü

2021. júl. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
100%
Olyan szintet állítasz fel magadnak ami megvalósíthatatlan. Van olyan pasi a környezetedben aki megfelelne az elvárásaidnak? Ha igen, menj oda te hozzá és kezdemenyezz beszélgetést ha nincs akkor csak álmodott tovább.
2021. júl. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
88%
Azért gondolkozzunk már emberek... A pártalálás önmagában egy nagyon nehéz dolog. Millió megmagyarázhatatlan apró részleten és szerencsén múlik az egész. Ha ehhez hozzávesszük azt, hogy a kérdező egyből kizárta az ellenkező nem 99,5%-át, akkor már meg is van a válassz. Nincs azzal baj, hogy valaki a tökéletest keresi. Az a furcsa, hogy a kérdező rácsodálkozik az eredménytelenségre. Egyébként pedig a célcsoport olyan körökben mozog, amelybe valószínűleg a kérdező soha nem fog bekerülni.
2021. júl. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
33%
29. A kérdező le írta , hogy izmos ! Sok férfi nem szereti az izmos nőket , ez nem kóstolgatás . Rubint Réka is inkább egy férfias testű nő és nem éppen a férfiak álma.
2021. júl. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj ki új edzésformákat, járj máshova edzeni. Én csoportos edzésekre járok és mindenki 1-től 1-ig értelmes, normális ember. Pedig nem is egy 5 csillagos terembe járok edzeni, hanem egy 1db helységből álló kicsike kis terembe. Megfordul arrafelé például egy izmos, magas, normális fogorvos srác is, aki nemrégiben vágta ki a sportos, de hisztis barátnőjét. De ez csak egy példa volt. Nálunk crosson például általában párban kell végezni a feladatokat, szóval simán lehet közben pár szót váltani a másikkal, ismerkedni, barátkozni. Nem elérhetetlen, amit szeretnél, csak tényleg nem azt a réteget kell megcéloznod, akinek az élete a gyurmázásból áll, de a fejében meg csak sötétség van. És szerintem minél fancybb helyen edz valaki, ez annál jellemzőbb.
2021. júl. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
78%
Sok sportos pasi inkább az átlagos nőkre, vagy a kövérekre bukik. Minden kondi-buz1 ismerősömnek kövér barátnője van
2021. júl. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
100%
Melegeket nem szoktál kifogni? Tudom, ez sem vigasztal, csak kérdezem...:DDD
2021. júl. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
21%

Szóval téged is sajnáljunk, mert nem találtál egy 185+ magas, kigyúrt, gazdag és persze hűséges adoniszt. :D


Hol élsz te, még jó, hogy az ilyen fickók soha meg sem állnak egyetlen nőnél sem. Szurkolok nekik. XD

2021. júl. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
73%
Mert ennyit érsz . Tudod , kereslet kínálat.
2021. júl. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
73%
Mert egy felszínes, egyszerű ember vagy🙄
2021. júl. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!