Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs 4 nap után egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs 4 nap után egy matchem sem Facebook társkeresőn? 25/F

Figyelt kérdés
Nem gondolom komolyan az alkalmazást, mert élőben szeretnék ismerkedni, de kíváncsiságból mégis leszedtem. Normálisan kitöltöttem és normális képeket is választottam. 4 nap után viszont semmi. Mások szerint van egy olyan rész, ahol kijelöli, ha valaki már jobbra húzott, de ott teljesen üres. Kicsit emiatt csalódtam, persze értem, hogy hús piac, de azt hittem 4 nap után legalább 1 valaki lesz... Valamit rosszul csinálok? (Mondjuk mit lehet ezen rosszul csinálni...) Többi ismerősöm is mondta, hogy 2 napig semmi, majd utána viszonylag beindult, de nálam még mindig semmi. Néha kiír olyat, hogy a hiányos profil miatt kevesebb ember láthat, de ez csak azért lehet, mert nincs leírásom minden más úgyis elmondja a kategóriákban.

2021. júl. 30. 16:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Tényleg lassabban pörög amúgy, így adom az ismerőseid véleményét. Szerintem légy türelmes, aztán majd látod, mi a helyzet.
2021. júl. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
3%
Mert csúnya vagy. Sajnálom, ha fáj az igazság. Valóban lassabban pörög a Tindernél, de amikor én kipróbáltam, akkor talán az 1. nap olyan 2-3 és 1 hét után 10-15 matchem biztos volt.
2021. júl. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
2# Írod ezt látatlanban :D
2021. júl. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%
Igen. Milyen más oka lenne? Ha vonzó lenne és tetszene nőknek külsőre, akkor legalább 1 matche lenne már. Most arról beszélünk lehet már 100 nő látta a profilját, de még egy sem húzta jobbra.
2021. júl. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

4# Engem is alig húztak jobbra tinderen anno, pedig jó képek voltak rólam (nem nézek ki rosszul)

Szóval nem biztos hogy csak ez a baj

2021. júl. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én használtam az appot, nő vagyok. Az volt a tapasztalatom, hogyha én nőként húztam jobbra férfiakat, 1 matchem sem lett.. Így aztán én csak abból szelektáltam, akiknek én tetszettem. Szerintem sok más nő is így van ezzel. Te csak várod, hogy valaki megjelenjen a tetszel neki fülön, vagy azért nézelődsz is és húzol be nőket? Úgy valószínűleg nagyobb esélyed lenne.
2021. júl. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Várom, hogy valaki jobbra húzzon. Egyelőre. Pedig mások szerint nem nézek ki rosszul, mert másik két barátom még fogadott is arra, hogy 2 órán belül lesz több 10 matchem...
2021. júl. 30. 18:57
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 év után sincs. (Tinder, badoo, facebook, tökmidegy)
2021. júl. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%

Valószínűleg nem

Látod magad reálisan! Szarul nezhetsz ki ha senki nem húzz jobbra.

2021. júl. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nekem még Facebook dating sincs.. nem elérhető, nem is mutatja. Akárhány facet regisztrálok, mielőtt mondaná valaki, már elmúltam 18 egy ideje 😊
2021. aug. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!