Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyanok akik inkább lennének melegek,minthogy megalázkodjanak a nők óriási igényei előtt?

Figyelt kérdés

2021. aug. 1. 11:58
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
84%

nem


Incel vagyok de ez azért már túlzás. :DD

2021. aug. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
88%
Én inkább vagyok leszbikus minthogy az ilyen idióta férfiakkal bajlódjak.
2021. aug. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
97%

Olyan egész egyszerűen nem létezik, hogy te eldöntöd, hogy egyik napról a másikra meleg leszel.Ha vonzódsz a férfiakhoz is, akkor biszexuális vagy.


Hozzátenném egyébként, hogy párkapcsolatot melegként nehezebb találni, mivel a melegek inkább csak összejárnak dugni. Ha pedig szexelni szeretnél, és csúnya vagy, a jóképű, jótestű pasik sem fognak szóbaállni veled, nem csak a nők. Csúnya pasi szexpartnert viszont könnyen tudnál találni, ez tény.

2021. aug. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
80%
A nőknek nincsenek óriási igényei, te vagy szar.
2021. aug. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
85%
Persze, mert ha felmesz a facebookra, random nevet beutve is talalni fogsz olyan kepeket parokrol, ahol ez az oriasi, altalad elerhetetlen elvarasok fognak visszatukrozodni. Mit szeretnel igazolni ezzel a keressel?
2021. aug. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
94%
Akik csak ezért lennének melegek, azokért nem kár. Csak a normális homoszexuális pasikat sajnálom miattuk.
2021. aug. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
90%
Én inkább megalázkodok az "órási" igényeik előtt és van rendes munkám, van hol lakjak, eljárok fodrászhoz, zuhanyozok mindennap és felöltözök normálisan. 🙂
2021. aug. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
6%

7.

Csak ennyi kell? Wáó D: Ez a legtöbb incelnél megvan. :D

2021. aug. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
95%
Vannak meleg barátaim, akiknek többé-kevésbé ismerem az elvárásait és igényeit: hadd nyugtassalak meg, ilyen gondolkodással egyiknek se kellenél, ha meleg lennél.
2021. aug. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
88%
Milyen óriási igényei vannak egy nőnek? Tényleg érdekel.
2021. aug. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!