Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak barátnőt?

Figyelt kérdés
Már szinte mindent megpróbáltam, de semmi sem működött igazán. Alapból egy kedves és menthetetlenül romantikus srác vagyok (20 éves).

2021. aug. 1. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit próbáltál?
2021. aug. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sulinan, munkában, buliban, vonatállomáson, tinderen +egyéb társkeresőn és anotalkon.
2021. aug. 1. 19:10
 3/6 anonim ***** válasza:
költözz 2 megyével arrébb, ott minden másképp működik, és neked lesz nyerő szériád.
2021. aug. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Legyèl kicsit bátrabb ès hidd el a megfelelő lány rád talal 😊
2021. aug. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Várd meg a következő 40 fokot, akkor leveszik a bugyijukat olyan meleg lesz. ;))
2021. aug. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

”Alapból egy kedves és menthetetlenül romantikus srác vagyok ”


Ez a baj. Amúgy 20 évesen fiatal vagy még, ilyenkor sok srác láthatatlan a nők szemében.

2021. aug. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!