Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez mennyire okozhat hátrányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire okozhat hátrányt ismerkedésnél? Egyáltalán mit tudok ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy rettenetesen izzadós típus vagyok, főleg ha izgulok. A tenyerem izzadása még hagyján, de mikor randizni megyek egy lánnyal, vagy csak éppen tömegközlekedési eszközön beáll mellém egy számomra vonzó lány, akkor úgy leizzadok hirtelen, mint akit nyakon öntöttek vízzel. Ez mind a felsőmön is meglátszik, mind pedig sajnos némi kellemetlen szaggal is jár.

Igényes embernek tartom magamat, ha randira megyek előtte a minimum az, hogy letusolok, befújom magam stb. Mégis ez a kegyetlen izzadás miatt rossz kép alakulhat ki rólam, mintha igénytelen lennék, miközben ez nem igaz. Ráadásul emiatt még inkább kialakult bennem egy szorongó érzés, ha lányokkal ismerkedem.

Mit tanácsoltok, mit lehetne ezzel kezdeni? Izzadásgátló dezodort, márkásabb parfümöt is használok, de sajnos ilyen helyzetekben nem sokat segít :(



2021. aug. 3. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Hát szó se róla a "szagok" nem túl előnyös, ahogy az sem ha azt látják a másik emberről szakad a víz... Ne dezodorokkal próbálkozz, hanem keress fel egy szakembert aki segíthet oldani a szorongásaidat.
2021. aug. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Dezodor helyett én zselés stiftet használok (Old Spice), sokkal jobb szerintem. Izzadásra.. nem tudom, talán ing és alá egy atléta, ami felfogja az izzadást? De a legjobb az lenne, ha lenyugtatnád magad valamivel. Dobj be egy felest randi előtt (ha nem vezetsz) 😜
2021. aug. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2-es Atléta trikót hűvösebb időben szoktam használni ing vagy pulcsi alá, de nyáron már túl sok, akkor már melegem lesz és az csak tovább fokozza az izzadást (ilyenkor nyáron amúgy is ördögi kör ez).

Alkoholt meg, pláne randi előtt nem fogok fogyasztani! De remélem csak poénnak szántad :D

2021. aug. 3. 13:14
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

"csak éppen tömegközlekedési eszközön beáll mellém egy számomra vonzó lány, akkor úgy leizzadok hirtelen, mint akit nyakon öntöttek vízzel"


Hát ez nekem azért nem tetszene, mert nem is tudom. Az izzadás meg a bűz egy dolog, de hogy ennyi semmi kontaktra így ráizgulsz, nekem ez sok lenne.

2021. aug. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

Ez pszichés. Pszichológus tud segíteni.


Az itteni fikázásokkal ne törődj

2021. aug. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%

Vegyél fel olyan színű felsót randira, amiben nem látszik, ha izzadsz. Pl fekete. Én ettől nem riadnék el, ha igényesen és illatosan jelensz meg a randin. Eleve nyár van, én is izzadok, ez ilyen.

Az exem első randin a padra izzadt oda, úgy izgult. Nem is hoztam fel neki, csak évek múltán, hogy egyebként láttam a kis csíkját a padon, meg a naciján is. :D szerintem cuki volt, hogy ennyire izgatott volt miattam.

2021. aug. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Váltsál te is Dove-ra és mutogasd a szőrös hónaljadat. :D
2021. aug. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Sok troll hogy lepontozott lol
2021. aug. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!