Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Svéd lakberendezési áruházban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Svéd lakberendezési áruházban járva erre lettem figyelmes?

Figyelt kérdés

Múltkor ott voltam, bár nem veszek ilyen olcsó, vacak pozdorja bútorokat, csak körbenéztem. Csak igazi olasz tölgy bútorokat.

Rengeteg pár volt, csinos lány mellette csúnyácska fiú.

Miért van ez?

Ápolatlan haj, nem volt pacekül felnyírva, test is satnya, semmi izom, semmi stílus, stb. Ráadásul olcsó bútort vesznek a csajuknak?

Miért vagytok ilyen igénytelenek lányok.

Miért van ilyen alacsonyan a léc?

Csak azért mert programozó, és keres 300-400 nettót, nektek ez már elég?



2021. aug. 8. 21:01
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
24%
Egy éves a lapra szerelt asztalom és málik szét. Nevetségesen szar minőség. Mögötte meg a nagyanyám 80 éves szekrénye, amin egy karcolás se látszik.
2021. aug. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:
Na erről beszélek
2021. aug. 8. 21:16
 13/43 anonim ***** válasza:
48%
Először is 300-400 nettó nem olyan sok :D Másodszor kicsit trollnak érzem a kérdést :D Harmadszor viszont amúgy hajlok rá hogy egyetértsek veled:D egy csomó szép lány ott van egy csomó whatever sráccal... tudom a srácokat nem isemrhetjük meg milyen felszínes... de akkor is :D
2021. aug. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell a külseje alapján így megitélni valakit, lehet attól még minden más téren tőkéletes férfi.

A jó minőségű bútorokat pedig sokan nem engedhetik meg maguknak.

23/L

2021. aug. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
73%
Nah, akkor most felvilágosítalak. Nekünk nem kell kigyúrni magunkat, mert az agyunktól is érdekesek vagyunk. 3-400 nettóért a valagunkat sem emelnénk föl és az ikeába csak a csajok miatt megyünk mert ott szerzik be a macsakszől eltávolító hengert.
2021. aug. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
93%

Most akkor elszállt igényeinek vannak vagy fordítva, és ronda, csóró pasikhoz megyünk?

De ez jó hír, nem? Főleg az itt sirankizoknak.

2021. aug. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
96%
A ciki, hogy amilyen igényes vagy, mégis te mászkálsz wgyedül és unatkozol annyira, hogy számodra érdektelen helyekre is mászkálaz.
2021. aug. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
Ne beszélj úgy, mintha azokat a kérdéseket is én írtam volna ki, és ellent mondanék magamnak, köszi
2021. aug. 8. 21:54
 19/43 A kérdező kommentje:
Az a ciki, hogy leülök azt asztalhoz és nyálcsorgatva bámulnak ezek a lányok a szürke kisegér pasijuk mellett ülve.
2021. aug. 8. 21:55
 20/43 anonim ***** válasza:
91%

Tanulj meg te is programozni! Pythonban, javascriptben pár hónap alatt alapszintet elérsz, távmunkában kerehetsz 450 nettót, és egy mahagóni karosszékben pötyöghetsz a Visual Studio -ban, miközben a gyönyörű, kerek seggű, kisportolt csajod néha elismerően mosolyogva fel-felnéz rád a (szintén minőségi anyagokból készült) kanapéról, alig várva, hogy szüntetet tarts a munkában és vele is foglalkozz.


Te leszel az előörse az izgalmas, igényes és jóképű programozók új generációjának.

2021. aug. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!