Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Svéd lakberendezési áruházban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Svéd lakberendezési áruházban járva erre lettem figyelmes?

Figyelt kérdés

Múltkor ott voltam, bár nem veszek ilyen olcsó, vacak pozdorja bútorokat, csak körbenéztem. Csak igazi olasz tölgy bútorokat.

Rengeteg pár volt, csinos lány mellette csúnyácska fiú.

Miért van ez?

Ápolatlan haj, nem volt pacekül felnyírva, test is satnya, semmi izom, semmi stílus, stb. Ráadásul olcsó bútort vesznek a csajuknak?

Miért vagytok ilyen igénytelenek lányok.

Miért van ilyen alacsonyan a léc?

Csak azért mert programozó, és keres 300-400 nettót, nektek ez már elég?



2021. aug. 8. 21:01
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Valójában Dánok voltak a kisbútorok? :))
2022. ápr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Annyira sokfélék vagyunk emberek, a prefeenciáink és igényrendszerünk is, hogy nem lehet általános érvényűen mindenkire ugyanazt ráhúzni. Fenneb felmerült már a "csacsiragyimánia", ezt, nem lepontozandólag, de értem, azaz egyet tudok érteni, hogy nem kell túlzásokba esni "igényesség" címén. Nekem is az a fontos egy bútorral szemben, hogy töltse be a funkcióját. De én, pedig nem vagyok csóringer, nem preferálom az erőfeletti költeezést ilyesmire. Ahogy a fürdőszobacsempe kiválasztásánál is a funkcionalitás és az ár/érték arányt tartom előrébb valónak. Nem mondom, aki nagyon tele van és ez a fétise, hogy ilyen meg olyan anyagból lévő ilyen meg olyan minőségű extra bútorokkal akarja körbevenni magát, az tegye, de azért ítélkezni, mert valakinek elegendő a szimplább is - no ez ami nem helyes.
2022. ápr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

"Múltkor ott voltam, bár nem veszek ilyen olcsó, vacak pozdorja bútorokat, csak körbenéztem. Csak igazi olasz tölgy bútorokat." - egészségedre, ha megengedheted magadnak és ez okoz örömet, akkor nosza rajta. Kinek ez, kinek az fontos.


"Rengeteg pár volt, csinos lány mellette csúnyácska fiú. Miért van ez?" - gondolom nyitvatartási időben sokan mennek a bútoráruházakba. A szépség pedig relatív és szubjektív. Nem mindenki olyan felszínes...


"Ápolatlan haj, nem volt pacekül felnyírva, test is satnya, semmi izom, semmi stílus, stb. Ráadásul olcsó bútort vesznek a csajuknak?" - megintcsak utalok arra, hogy sokfélék vagyunk, lehet, hogy épp leszaladtak körbenézni és nem lőtték be a sérót, mivel nem gondolták, hogy te is ott leszel :D :D :D


"Miért vagytok ilyen igénytelenek lányok." Mármint olyan igénytelenre gondolsz, mint aki a kérdőmondat végére nem tesz kérdőjelet?


"Miért van ilyen alacsonyan a léc?" - mert ez Magyarország, drágám, nem Monte Carlo. Nem mindenki keres milliókat, és még a jó keresetűek se mind drágabútor fetisisztták.


"Csak azért mert programozó, és keres 300-400 nettót, nektek ez már elég?" Szerintem egy programozói jövedelem ennél ma már lényegesen több. Ugyanakkor a 300-400e nettó nem számít annyira aljának. Nem egy munkabér sajnos még a 200 nettót sem éri el és azoknak is meg kell tudniuk élni.

2022. ápr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!