Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Svéd lakberendezési áruházban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Svéd lakberendezési áruházban járva erre lettem figyelmes?

Figyelt kérdés

Múltkor ott voltam, bár nem veszek ilyen olcsó, vacak pozdorja bútorokat, csak körbenéztem. Csak igazi olasz tölgy bútorokat.

Rengeteg pár volt, csinos lány mellette csúnyácska fiú.

Miért van ez?

Ápolatlan haj, nem volt pacekül felnyírva, test is satnya, semmi izom, semmi stílus, stb. Ráadásul olcsó bútort vesznek a csajuknak?

Miért vagytok ilyen igénytelenek lányok.

Miért van ilyen alacsonyan a léc?

Csak azért mert programozó, és keres 300-400 nettót, nektek ez már elég?



2021. aug. 8. 21:01
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%
Laptoppal nyomulsz macbook helyett? Nem néz ki nagyon satnyán az olasz tölgyfa asztalodon?
2021. aug. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
94%
Hát nem tudom, a barátomnak sincs felnyírva a haja és még csak nem is programozó. Mégis szívesebben vagyok vele, mint egy olyannal, aki valaha kiejtette a száján azt, hogy "pacek".
2021. aug. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdkel a drága bútor? Nem ezért szeretek egy férfiba..lehet h aki neked igénytelen az a nőknek tetszik..
2021. aug. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
90%

Azért az meredek, hogy te ránézésre tudod, kinek mi a foglalkozása, mennyit keres és hány centi a farka.

Én szívesen vásárolok az ikeában, most is az ikeás jokkmokk asztalom mellől írok, amit 2008-ban vettem és már egy költözésen is túl vagyok vele. Ugyanekkoriak a székek és az ágy is. Amikor költöztünk, 2017-ben csináltam egy stílusváltást a szekrények területén, négy éve minden pöpec, mire ezek tönkremennek majd sok év múlva, úgyis megunom és stílust váltok.

2021. aug. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
94%

"Ráadásul olcsó bútort vesznek a csajuknak?"


Megvesszük magunkank azt a bútort, ami kell.

Miért vagy ilyen beképzelt troll, aki szerint egy nő nem vehet semmit, mert minimálbért keres? Ez inkább te vagy nem, és most játszod itt a menőt.

2021. aug. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
81%
Imádom az ilyen kognitív disszonanciával telezsúfolt kommenteket. Beképzelt vagy, mert lenézed a minimálbéreseket. Te amúgy annyit keresel, mi?! Csicska 😂
2021. aug. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
24%
Biztos az öccse.
2022. ápr. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
61%

értjük öreg, felvet a pénz.

ekkora kamu senkit........

2022. ápr. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
29%
Nekem is IKEA bútoraim vannak, de van két autóm, abból az egyik egy 911-es Porsche. Hidd el, annak az árából vehettem volna igazi csacsiragyimániát kielégítő bútorból annyit, amivel egy kastély is betelne, de nekem megfelel az ikeás. Na?
2022. ápr. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%
Úg örülök hogy megtalaláltam ezt a kérdést, pont olasz tölgyfa bútorokat akarok venni, de nem találok sehol normálisat. Kérdező ajánlanál nekem helyeket ahonnan te vetted? Előre is nagyon köszönöm!
2022. ápr. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!