Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen válogatósak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen válogatósak a lányok tinderen?

Figyelt kérdés
Átlagos vagy az átlagon kicsivel felüli srácoknak is alig van matchük. Bezzeg a való életben olyan párokat látok, hogy a lány 10/10 vagy 10/9 a fiú meg 10/4-5. Ma láttam egy gyönyörű szőke magas lányt kék szemmel, szinte modell alkattal. Erre jött barátja, aki enyhén túlsúlyos volt és kopaszodott. Hogy lehet ekkora fordulat a való élet és a tinder között? Mondjuk mit várok egy olyan alkalmazástól, ahol a leírásban minden lány kivétel nélkül az Instagram fiókját adja meg... Nem követők szerzésére mennek áááá...

2021. aug. 9. 20:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

1. Azért ilyen válogatósak, mert van kínálat. Rengeteg a jóképű, jótestű srác fent.

2. Honann tudod, hogy az a lány nem pont Tinderen ismerte meg a palit? Lehet neki az a zsánere, és jobbra húzta. Az is lehet, hogy együtt vannak már gimi óta és mellette hízott meg, és kezdett el kopaszodni.

3. Ki mondja, hogy kövesd is be? Anélkül is lehet ismerkedni, hogy bekövetnéd, sőt még instán is lehet beszélgetni anélkül, hogy követnéd.

2021. aug. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

A Tinder egy húspiac, ahol az emberek felületes infók alapján döntenek - a férfiak és a nők is. A való életben, ha találkozol vkivel, kerülhetsz olyan helyzetbe, hogy össze vagy zárva valakivel és kénytelen vagy megismerni, ill. látod, milyen a kisugárzása. Tinderen meg jobb esetben leír pár hobbit meg személyiségvonást, ami alapján lehet vmire következtetni arról, jól passzolnátok-e, rosszabb esetben meg csak egy képet.


Arról ne is beszéljünk, hogy a férfiak is ugyanúgy válogatnak Tinderen, kiv. azok, akik annyira p...ihiányos egybitesek, hogy kb. egy szimpatikus nőstény kecskét is jobbra húznának...

2021. aug. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Hát élőben, ha valaki nem tetszik,lehet akármilyen kedves, meg akármi, akkor se fog megtetszeni. Azzal max barátok leszünk, de attól mert szép a lelke, még nem k.rnám meg.
2021. aug. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Leírom a saját "sztorim".


Mar nem tinderezek, mert nem nekem való, a következő esetek miatt:


Új munkahelyre kerültem nem olyan rég. Van ott egy kb korombeli srác. Az elején abszolút nem tetszett. Nem mondanám hogy taszított, de semmi vonzót nem láttam benne.


Aztán valahogy telt az idő, kicsit többet beszeltünk, többet láttam, jobban láttam milyen a személyisége, laza, vicces, stb (a hangja eddig is tetszett) és esküszöm, ma belémhasított hogy "hmm nem is rossz, vajon ő mit gondol rólam".


Pedig abszolút nem is az esetem. Vagy hát nem annyira. Ha meglátnám az utcán vagy épp tinderen ahol csak egy kis szöveg meg pár kép van max, valószínűleg nem érdekelne. Semmi extra érzés nem lenne.


Így meg hogy élőben beszélek vele néha, látom többször, hallom, stb így egyre inkább alakul bennem a szimpátia.


Nem tudom hogy ez vezet-e valahova, nem tudom hogy ebből alakulhatna ki vonzalom vagy sem, de azt gondolom van ra esély.


És ez csak egy eset, velem korábban is volt már hasonló.


Na ezért nem működik nekem a tinder és társai. Nem jön át az ember. Nem fog meg. Mindegy milyen a képe.


Ha nagyon-nagyon jó pasi is, akkor se latok többet egy dekoratív férfinál. Nem vált ki belőlem semmilyen impulzust.


Lehet ezzel masok is így vannak, lehet nem, nem tudom.


Ez egy ok lehet.

2021. aug. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Sokat segítene rajtad, kérdező, ha ezt a tízperes faszkodást abbahagynád, nem mások párkapcsolatait vizslatnád és kimozdulnál a dühödt Tinderezés helyett. Nekem se jött be a Tinder, mégsem kezdtem összeesküvés-elméleteket gyártani arról, hogy a nők vajon milyenek.
2021. aug. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Már az is baj, ha szép nők átlagos pasikkal vannak a való életben, értem...
2021. aug. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Ezért mondjuk itt is folyton, hogy nea Tinderre alapozzon senki, ne azt nézze hogy ott mi van, mert az nem a valóság. De úgy látom nektek tényleg minden baj, az is ha a nő válogat, és az is ha átlagos pasival van együtt.
2021. aug. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
24%

Tegyük fel, hogy lány vagy és felmész Tinderre, ahol matchel veled egy instagram modell 10000 követővel és még le is szervez veled egy randit utána. Ezek után összejönnél átlag Józsival a való életből.


A Tinder egyelőre még nem a való élet, mivel nem minden lány próbálja ki ezt a lehetőséget, de aki egyszer kipróbálta, elveszett. Másik, hogy a Z generáció már az okostelefonnal nő fel, ők már 14 évesen elvesztek.


Még nem a való élet, de egyre inkább az lesz.

2021. aug. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz azalatt, hogy "elveszett"?
2021. aug. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Elveszett= rájön arra, hogy nem kell egy csúnya incelre fanyalodnia, mert vannak jópasik akik randiznának vele.
2021. aug. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!