Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetnék vonzóbb férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék vonzóbb férfi a nők szemében?

Figyelt kérdés
30 éves pasi vagyok akárhová megyek sehol se látom hogy akárki is felfigyelne rám. Nem vonzom a nőket hogyan lehetne ezen változtatni hogy vonzóbb legyek.
2021. aug. 12. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért a nőkre nem jellemző egyébként sem a nyálcsorgatás, pláne nem az utcán.. De egyébként csak a szokásos tanácsokat lehetne javasolni. Edzés, ápoltság, stílusos öltözködés, önfejlesztés.
2021. aug. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én sem figyeltem fel a jelenlegi páromra mikor megismertem. De elkezdett többször odajönni és beszélgetni és udvarolni, majd hazakísérgetni és szép lassan rájöttem micsoda főnyeremény. Türelmes, nem tolakodó, vicces, jószívű, intelligens, megértő, segítőkész és még sorolhatnám. Azóta 6 éve együtt vagyunk.
2021. aug. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kezdtek észrevenni a nők, miután 1 évet kondiztam/úsztam és szép széles lett a vállam. Ugyanakkor ez nem azt jelenti, hogy kezdeményeztek is, csak volt akin látszott, hogy tetszem.
2021. aug. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első, hogy nem pasizod magad.

Màsodik, hogy igényességet tükrözöl.

Harmadik, hogy van önbizalmad (de nem az elszàllós kategória), ha pedig nem rendelkezel megfelelő képességekkel, akkor önfejleszted magad.

2021. aug. 19. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!