Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt valaki?

Figyelt kérdés
Van egy nő, a lényeg hogy talonba tartott , átvert hülyének nézet és miután leszarta a fejem mondtam hogy többet nem keresem és nem futok utána mert nem érdemes . Ezek után még ő van rám besértődve és ha összefutunk nem is köszön vissza sem . Felnőtt nőről beszélünk . Nem értem azt hittem hogy elfogadja hogy nem futok többet utána feleslegesen ha már nem voltam neki fontos .

2021. aug. 13. 09:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sosem voltál neki fontos. Egy csiki-csuki részese voltál, hogy növelje az egoját. Sokszor megcsinálták már velem is ezt nők. Azért csinálja, hogy gondolkodj, pörögj rajta, hátha visszatérsz hozzá és hülyíthet tovább vagy csak egy bunkó
2021. aug. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Most kérdés, hogy egy 10-es skálán 9-es bűnöket sorozatban elkövető ember mért követ el 10-es skálán 1-es kategóriájú bűnt is?...
2021. aug. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%

Vannak ilyenek sajnos

Majd kinövi

2021. aug. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Te döntöttél úgy, hogy többet nem keresed, akkor minek foglalkozol vele mit csinál, amikor összefuttok? Ki nem tojja le, csináljon, amit akar.
2021. aug. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
mert szereti az egóját fényesíteni és élvezi a figyelmet, te meg hagyod magad
2021. aug. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Mert bár nem akar tőled semmit, de valahol sérti az egóját, hogy te nem keresed. Neki az lenne az ideális, ha továbbra is keresnéd, ő pedig a jól bevált pár szavas válaszaival továbbra is talonba tarthatna. Röviden: besértődött, mert már nem veszel részt a kis játékában.
2021. aug. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, nyugi. Nem kell foglalkozni vele.
2021. aug. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szard le.
2021. aug. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Neked is ki kellene kerülni, ha látod.
2021. aug. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!