Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn egy lányt lehordta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn egy lányt lehordtam rendesen mindennek. Feljelenthet ezért?

Figyelt kérdés
Nem részletezném, de anyáztam neki rendesen az anyját is lehordtam mindennek, meg azt is írtam neki, hogy remélem lezuhan a gépe. Plusz miután kiderítettem, hogy ki a barátja jelenleg, elküldtem a teljes ismerkedésünket a barátjának Facebookon. Ebből lehet bajom?

2021. aug. 14. 20:28
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
93%
Szerintem lesz is. Ha van igazság a földön, meg fognak agyalni. Ha nem most, később. Plusz a karma is visszaüt. Aki így viselkedik, nem is kell sokat várnia rá.
2021. aug. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
70%
Nem lesz semmi, ha nem minimum 100 fő előtt művelted ezt nyilvánosan. Amúgy ne hallgass senkire, aki azt mondja, azonnal tegyél feljelentést. Ugye előbb érdemes nyomozóval konzultálni, mert ha nincs elég bizonyíték, vagy csekély súlyú a dolog akkor neked kell a végén fizetned.Nem véletlen van az, h aki nyeri a pert a másik perkál súlyos tízezreket perköltség gyanánt. Szóval csak óvatosan.
2021. aug. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
3%
Kérdező! Lehet kicsit messzire mentél de ha tudnád én mennyi nőt osztottam ki és nem volt még a kezemen azóta bilincs nem kell félned. Legtöbb nő az ilyen és meg is érdemlik a kiosztást!!
2021. szept. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Tudnék én neked mesélni kérdező. ;)
2021. szept. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
45%
Azt elárulom neked többet max privátban hogy engem is bekövetett egy nő és ott rontotta el majdnem hogy a facebookját megadta, rámentem és láttam hogy kapcsolatban van. Mérges lettem meg csalódott is de gondolkoztam hogy a barátjának elküldjem-e hogy a barátnőd badoon fent van és ismerkedni velem. Gondolkotam és úgy voltam vele hogy legyen a barátjával boldog. Ennyit írtam a csajnak és tiltottam meg be is jelentettem a profilját badoon. Én is majdnem tönkre tettem egy párkapcsolatot és ha ezt megtettem volna 100%-ig igazam lett volna. Másikat megcsalni nem szép dolog. Kérdező is messzire ment ez igaz de igaza volt valamilyen szinten és aztán még a másik fél van felháborodva! Ilyenkor megáll az ember esze!!
2021. szept. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
23: huj, de kemények vagyunk... Mégis mi a bánatért érdekelne bármi hatóságot, hogy te a klaviatúrán csúnyákat mondasz a lányokra sértettségedben?
2021. szept. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Rágalmazással keveritek. Becsületsértés szabálysértése simán lehet.
2022. nov. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!