Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lejjebb adnátok az elvarasaito...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lejjebb adnátok az elvarasaitokból csak azért, hogy legyen párotok?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül a külsőre értem a dolgot. Volt már kapcsolatom viszont lassan 35évesen úgy érzem, hogy nem fogok megfelelő párt találni magamnak. Ez a rongyrázós, magamutogató stílus nagyon távol áll tőlem. Persze volt is és lesz is kivétel ez alól mégis úgy érzem ha csak nem fogadom el a fent leírtakat akkor egy életre egyedül maradok. Tök jól elvagyok így is de lássuk be azért csak társas lények vagyunk.

2021. aug. 15. 09:34
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
97%
Én lejjebb adtam, és nem vagyok boldog..
2021. aug. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
96%

Nem adtam!


3 évig voltam egyedül, voltak ez alatt nők, akik szívesen összejöttek volna velem, de sosem mentem bele semmibe, ha tudtam, hogy csak a magány ellen lennék vele. (volt aki fizikailag nem tetszett, volt akivel szellemileg nem illettünk össze, volt, akiről tudtam, hogy főleg a karrierem imponál neki, szóval sokféle indok volt, ami miatt láttam, hogy nem lenne más, mint menekülés a magányból).


Az egy másik kérdés, hogy az ember viszont változik. Manapság más értékeket tartok fontosnak egy nőben, mint tartottam 5 vagy 10 éve

2021. aug. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
97%
Inkább leszek egyedül, mint valakivel akivel amúgy sohasem jöttem volna össze. Én se lennék boldog és egy idő után az illető sem mellettem, mert nem tudnám neki viszonozni azt amit ő elvárna tőlem. Így pocsékolnám az ő és az én időmet is. Egyszerűbb egyedül
2021. aug. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
93%

Sajnos nem tudok. És ezért leszek most már egyedül.

középkorú nő

2021. aug. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
91%

Közelebbről milyen elvárásokra gondolsz?


Az én elvárásaim: legyen számomra vonzó (nem kell, hogy szupermodell legyen, de tessék elsőre), legyen aranyos, okos, jó legyen vele a szex, legyen hűséges, jókedvű, szeressen sokat nevetni. Ilyesmik.


Ilyesmi elvárásaim, hogy legyen diplomája vagy sikeres karrierje, nincsenek és nem is voltak soha. Ezek párkapcsolati szempontból nem érnek semmit.

2021. aug. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Lejjebb adtam és megbántam. Többet nem teszem.
2021. aug. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Vannak alap dolgok, amiből nem lehet engedni. Én inkább feljebb vittem az igényeimet, miután jártam egy mihasznával.
2021. aug. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én magamat fejlesztettem inkább.
2021. aug. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Most abban a fázisban vagyok amikor a lelkiismeretem (én ennek tudom be) nem engedi hogy lejjebb adjak ezekből viszont teljesen azt gondolom hogy igy egyedül maradok...


5ös abszolút ilyenekre gondoltam én is. Jött is már velem szembe ilyen "adottságokkal" bíró nö viszont nekik én nem voltam megfelelő. Van ez így....

2021. aug. 15. 10:00
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
29 éves férfi vagyok. Nekem konkrét elvárásaim nincsenek. Már azon kívül, hogy érezzek valamit a lány iránt, mert ha ez nincs meg, akkor tényleg semmi értelme az egésznek. Persze nyilván kell idő, amíg elmélyülnek a dolgok, de valami szikra azért kell az elején, hogy felkeltse legalább annyira az érdeklődésemet, hogy aztán legyen motivációm újra találkozni vele. Utána minden azon múlik, hogy érzem e azt, hogy emellett az ember mellett akarok lenni, hullámvölgyek lehetnek, de ha tartósan nem érzem jól magam vele, akkor off.
2021. aug. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!