Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha van diplomám de kevesebbet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van diplomám de kevesebbet keresek, mint egy szakmunkás, akkor azért így még több esélyem van a nőknél, mint diploma nélkül?

Figyelt kérdés

2021. aug. 15. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Kezdi má'...
2021. aug. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 moozygoo ***** válasza:
100%

Azoknál a nőknél lesz előnyök, akiknél a tanult emberek vannak prióban.

Többinél nem.

2021. aug. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Képzeld el, hogy annyira szánalmas vagy, hogy csak a nők miatt elvégzel mondjuk egy filozófia szakot. 😂 Ember, senki sem tudja neked megmondani, hogy azoknak az embereknek mi a fontos, akiknél te próbálkozol. Van, akit a pénz érdekel, mást az, hogy milyen a munkád, a harmadikat meg az, hogy mennyire vagy iskolázott. Fogalmam sincs, milyen típusú embereket akarsz becserkészni. Mindenesetre nem tűnsz túl intelligensnek, erősen kétlem, hogy főiskolai szintnél magasabb képzést képes lennél elvégezni.
2021. aug. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3


Mester van és mehetnék doktorira is. Azon még gondolkozok, hogy megéri-e.

2021. aug. 15. 17:29
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Meg a külső is azért elég fontos a nőknek. Jóképű izmos szakmunkások hamarabb elkelnek, mint a dagi filozófusok.
2021. aug. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat nem abból áll, hogy kinek milyen papírja van. Ha több negatívummal jársz, mint pozitívummal a potenciális partner szemében, akkor egyszerűen nem kellesz. Hogy most neki épp az a negatívum, hogy ostoba és egyszerű vagy, ami miatt sokaknak a felsőoktatással is meggyűlik a baja vagy épp az, hogy nagy a beled, ami meg teljesen független a végzettségtől, azt már senki sem tudja.
2021. aug. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen nőre hajtasz, és milyen ember vagy.

Igazából kb. 2 csoportba bonthatók azok a nők, akik a diplomát preferálják. Azokra, aki a diplomában a pénzt látják, és azokra, akik a diplomában a műveltséget, olvasottságot, tájékozottságot (és a nagyon buta bunkó prolik elkerülését) látják. Nyilván az előbbi kategóriánál nincs esélyed, az utóbbinál van - amennyiben te sem felszínesen csak a top insta cicukat hajtod, és ha igényességre, külsőre nagyjából a saját szinteden keresel (tehát Quasimodo külsővel nemcsak Natalie Portman 22 évesen a megfelelő).

2021. aug. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos azt tapasztalom, hogy a társkereső oldalakon, diplomás nők, mindenképpen diplomás férfit akarnak.

Teljesen mindegy, hogy milyen témában van diplomád, mindegy, hogy mennyit keresel vele, de a lényeg az, hogy legyen.

Valahogy ez mindenképpen nívó a diplomás nőknél.


Én pl régebben majdnem összejöttem egy fogorvos nővel, akihez kezelésre jártam.

Minden nagyon oké volt, de amikor megmondtam, hogy nekem csak szakmám van, azonnal megváltozott a hangnem. 😭

2021. aug. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!