Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet igaza van a legjobb barátomnak vagy félrevezett?

Figyelt kérdés

Elég frusztrált pillanatomban megkérdeztem a legjobb barátomat aki rendkivül sikeres volt lányoknál/nőknél(jelenleg van már egy 5 éves kapcsolata) hogy mi az oka hogy nekem nem volt még barátnőm szép fiatal lányok akik nagyon tetszenek.


Mondtam neki hogy egyértelműen az lehet az oka hogy átlagos vagyok külsőre max és ami a legfontosabb hogy nincs jól fizető karrierem. Ezért nincs.


Erre azt mondta rajtam az sem segítene ha nagyon jól keresnék,"nézd olyan vagy sokszor mint egy fal és melyik lány akarna egy fallal kapcsolatot, láttam nem érdeklődsz nem kérdezel vissza szinte sosem ha egy idegennel vagy társaságban találod magad,nem ismerkedsz nem jársz el sehova, az élet szociális részeit teljesen elhanyagolod "

Aztán azt mondta kezdjek változtatni a személyiségemen legyek nyitottabb pozitivabb járjak többet emberek közé,rengeteget kommunikáljak és előbb utóbb megtanulom hogyan lehet lanyokkal kapcsolatot kialakítani. Mindegy hogy mennyivel fogok többet keresni az nem fog vonzobbá tenni.


Szivat vagy lehet hogy igaza van???



2021. aug. 20. 16:12
A kérdező szavazást indított:
Igazat beszél
Félre vezet,szivat,hazudik,rosszul látja
Féligazság
Nem lehet ennyiből megtudni
22 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
Ez egész a külsőn és az anyagiakon múlik. Mondhatsz te bármit, ha átlagos vagy és nincs pénzed. :)
2021. aug. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor a vagyonomra fogok koncentrálni,mindegy mit mondok. Biztos azért mondja mert jól nézz ki,tény pénze nincs,de elég jól nézz ki
2021. aug. 20. 16:18
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudsz lanyokkal kapcsolatot kialakítani, de a pénzre fogsz koncentràlni


Ülj le, Egyes! 😆

2021. aug. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%

"szép fiatal lányok akik nagyon tetszenek"


Lol es neked mas nem szamit?



A haverod amugy egy puhapocs kisfiu es szociopata. Ez a l..rom stilus max a butus kislanyoknal valik be, akik nem multak el 20 es max alkalmit akarnak. Normalis ember az ilyen majmokat elkuldi.


De, ahogy latom mire vagysz, a zsak a foltjat megtalalta.


Majd felnottok es rajottok, hogy a paraszt stilussal nem lesz normalis baratnod, csak kiscsajok

2021. aug. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem számít, a gyönyörű szép fiatal arc ami elképesztően vonz és 17-23 éves lányokra jellemző.

Fiatal korosztályra kérdeztem rá,de barátomnak volt 30+ as nője is sok.

2021. aug. 20. 16:38
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Szalagcím: Bétasrác megkérdezte a chadet, hogy mit tegyen, a válasz megdöbbentő volt :'D
2021. aug. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
Igen. Nagyon sok sracnak semmije nincs csak szocializalt es azt nem fűz csak be akit nem akar.
2021. aug. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Akkor jobban járok ha én is megtanulok szocializálódni,nekem a pénz nem jelent sokat de nagyon szeretnék szép barátnőt
2021. aug. 20. 16:52
 9/13 anonim ***** válasza:
35%
Egy szép nő mindenkit vonz! De az édeskevés egy kapcsolathoz.. egy ismerősöm is a szép lányokhoz vonzódott, csak azt felejtette el, hogy ő 40+ 140 kg os fogatlan... Az első nő aki érdeklődést mutatott elvette és hát kancsal rondaság volt a nő, de legalább volt.. közben csorgatta a nyálát a lányokra.. de hát a szükséges nagy úr! Minden alkalmat megragadott, hogy beszédbe tudjon elegyedni ezekkel a lányokkal, nem számított, hogy azt a szerencsétlen asszonyt szétalázta ezzel...
2021. aug. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Teljesen egészséges vagyok(oké kis túlsúly 95+kg) és még fiatal.

Lettek volna akiknek tetszem de nekem nem voltak elég jók

2021. aug. 20. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!