Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gyász időszak alatt helytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyász időszak alatt helytelen dolog-e ismerkedni, és viszonozni valakinek az érdeklődését, és a közeledését?

Figyelt kérdés
Édesanyám közel egy éve, nagymamám pedig pár nappal ezelőtt halt meg. Még pár hónapja regisztráltam magam egy internetes társkereső oldalon, ahol az egyik lány az érdeklődését fejezte ki irántam. Nyilván (legalábbis szerintem) ilyenkor az volna a helyes, ha finoman közlöm az illetővel, hogy gyász időszak van, és most nem volna helyes, ha ilyesmivel foglalkoznék, vagyis az volna a helyes, ha visszautasítanám a közleedését... ez vajon tényleg ez volna a helyes lépés a részemről? Ti hogyan közelítenétek meg ezt a dolgot? Mit tennétek a helyemben?

2021. júl. 19. 14:08
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
(elírás az utolsó előtti mondatban: DE vajon tényleg volna a helyes lépés?) Még egy dolog... az is megfordult a fejemben, hogy törlöm a profilomat az adott társkereső oldalon, legalábbis egy huzamosabb időre. Ti is ezt tennétek a helyemben? Szerintetek is így volna helyes?
2021. júl. 19. 14:14
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen nem kell visszautasítani. Legfeljebb, ha úgy érzed, nem mentek zenés-táncos helyekre.
2021. júl. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
56%
Vállald be.Egy gyászolós kurelás mindig jót tesz az ember lelkével.
2021. júl. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
100%

Nyilván (legalábbis szerintem) ilyenkor az volna a helyes, ha finoman közlöm az illetővel, hogy gyász időszak van, és most nem volna helyes, ha ilyesmivel foglalkoznék


nem létezik ilyen szabály, mindenki úgy gyászol ahogy jónak látja


az én nagymamámról pl pontosan tudom, hogy adna egy tockost hogy otthon sírdogálok miatta, ahelyett hogy boldog lennék és élném az életem


ez alapján dönts, ha úgy érzed, a mama forogna a sírjában emiatt, akkor a lelkiismereted miatt offold a csajt

2021. júl. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%

Az anyukád már egy éve meghalt - szerintem semmi kivetnivaló nincs az ismerkedésben...


A "gyász időszak" nem szülő-gyerek viszonyra vonatkozik, még régebben sem votl így!


Ha valaki a felségét/férjét vesztette el, akkor illett betartani az egy évet... De ugye ez más tészta....

2021. júl. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
Elég maradi a gondolkodásmód már bocsi.
2021. júl. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
97%

Akár riasztó is lehet a lány számára, hogy még mindig az egy éve elhúnyt édesanyád szoknyája szélét fogod.....


Nem bántásból írom, de nőként így gondolom!

2021. júl. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
100%
Tőled függ. Milyen volt a kapcsolatod anyukáddal, nagymamával. Mennyire rendített meg a haláluk, mennyire gyászolsz. Milyen érzések vannak benned, akarsz-e ismerkedni, vagy most semmi kedved hozzá. Szerintem nem helytelen egyébként.
2021. júl. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%
Ha engem ez miatt koptatnál le, hát még örülnék is hogy időben kiderült hogy lökött vagy, már bocsi.
2021. júl. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
57%
Nem akarok ítélkezni, de én személy szerint rojtosra sznám az a puncit.
2021. júl. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!