Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy 30 éves férfinek soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 30 éves férfinek soha nem volt még nőkkel semmilyen kapcsolata annak mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Soha nem volt semmilyen kapcsolata nőkkel milyen okai lehetnek ennek.

Pl ronda vagy félénk nem veszi észre ha bejön valakinek.



2021. aug. 22. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Hogy balfax
2021. aug. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Ronda, félénk, szociálisan/mentálisan defektes, csóró, langyi.
2021. aug. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Van egy alapbetegsége.
2021. aug. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Nem alfahím, amelyik férfi nem bunkó alfahím, az esélytelen a nőknél. Igen, a csúnya nőknél is esélytelen.
2021. aug. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Sógorom már bőven 30 felett van, csak belőle tudodk kiindulni, mert ilyeneket nem nagyon ismerek. Gondolom okkal.


Ő nem jár el soha sehova, fél még a húspultból a hentestől is húst kérni, inkább megveszi a drágábbat. Semmi ambíciója, anyjával él.

2021. aug. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

Nekem például az, hogy éppen elég nagy kihívás a kontrollmániás anyámat elviselnem egy életen át, szégyenszemre alig várom, hogy meghaljon, amilyen az én jószerencsém, még 98 évesen is a nyakamon lesz, de! Tegyük fel, valami csoda folytán eltávozik mondjuk 70-80 évesen, addigra én is 50 fölött leszek, hát, baromira nem hiányzik az idegeimnek, hogy öreg napjaimra a nyakamon legyen egy másik nő, aki folyton dirigál, akinek folyton meg kell felelni, akihez mindig alkalmazkodni kell, aki mindig megszabná az életedet, aki mellett idegeskedhetsz, hogy mi nem fog tetszeni már megint, pl. csak egy olyan apróság, hogy milyen színű ruhákat viselsz és akkor még a nagyobb szabású dolgokról nem is beszéltem.


Szóval száz szónak is egy a vége, alig várom, hogy tök egyedül maradjak és azt csináljak, amit csak, ahogyan és akkor, amikor csak akarok. Pont egy barátnő/feleség hiányzik a legkevésbé az idegeimnek. :/

2021. aug. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
49%

Én 25 évesen vesztettem el a szüzességem. Nekem az volt az egyik bajom, hogy túl rondának éreztem magam, mert annyira vékony voltam és így nem volt önbizalmam. Később elkezdtem hízni és sokkal férfiasabb lettem ennek köszönhetően.


A másik ami miatt nem jöttek össze a dolgok, hogy sokáig frusztrált, hogy szűz vagyok. Pedig a durva az, hogy középsuliban is volt már, hogy konkrétan odajött hozzám a lány, hogy bejövök neki. Nem mellesleg ő is nekem, de elbénáztam. Nem mertem elmondani, hogy szűz vagyok. Utána is nem egy lányt elbénáztam így. Konkrétan az olyan lányokkal beszélgetve akik tetszettek, dadogtam. :D


25 évesen valami megtört. Egy 32 éves csajjal elkezdtem ismerkedni. Komolynak indult, de csak szexelgetések lettek belőle. Mivel már nem voltam szűz, illetve szedtem is fel pár kg-ot (nem elhíztam, csak már nem vagyok csont és bőr) megjött az önbizalmam is és bárkivel tudok ismerkedni már. Vagyis tudnék, csak nem akarok. 2 éve párkapcsolatban élek (most vagyok 30 éves). 25 és 28 éves korom között viszont voltam még 5 csajjal.

2021. aug. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
16%
Egyébként nem olyan lehetetlen ez. 30 éves, az azt jelenti, hogy a rendszerváltás után született, akkor kicsit megbolydult a férfi-nő kapcsolat, 2006-ban az őszödi beszéd után pedig majdhogynem megszűnt. Onnantól Orbán irányít, a csajoknak stadiont kell szülni a konyhában és kész. Ez a parancs. Szóval nem lep meg, ha valakinek 30 éves férfiként nem volt kapcsolata a nőkkel. Lesz az még negyven is...:DDDD
2021. aug. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!