Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 éves szűzként a prosti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves szűzként a prosti a megoldás, vagy továbbra is várni, hátha összejön egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

2020. nov. 11. 23:27
A kérdező szavazást indított:
Ne várj, cselekedj, tudd le egy igényes prostival
Várj tovább, mert prostizni gáz
33 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
A 2 válaszból nyilván a második. De ha csak VÁRSZ, akkor hogy akarsz kapcsolatot. Tegyél érte!
2020. nov. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mit szeretnél. Ha csak a szex, a szüzesség elvesztése érdekel, akkor menj el egy prostihoz, mert a várakozásból nem lesz szex, de kapcsolat sem. Ha kapcsolatot szeretnél, akkor pedig tégy érte, ismerkedj, ahogy az első válaszoló is írta!
2020. nov. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Régen kapcsolatot szerettem volna, de ma már a szxszel is beérném.
2020. nov. 12. 00:20
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Várj még 20-30 évet!
2020. nov. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%

Ne csak várj a kapcsolatra, tegyél érte, magadért is hogy összejöjjön.

Prostit meg felejtsd el. Lutrik csinálnak ilyent.

Mellesleg.. ép eszű nő ha azt megtudja a) nem jön veled össze

b) otthagy

2020. nov. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

Sokan hatalmas nagy dolgot csinálnak ebből a szüzesség témából.

Nem olyan nagy durranás mint ahogy sokan elképzelik.

Fogalmam sincs hogy milyen prostizni mert életemben nem jártam prostinal,mindenesetre az volna normális hogy olyannal szexelsz akivel kölcsönös a vonzalom.

2020. nov. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
25%
Ha 30 évesen szűz vagy, akkor annyira előnytelen külsővel rendelkezel, hogy valószínűleg ezután sem fog változni, ha nem mész el prostihoz. Egyébként anyagilag jobban is jársz a prostizással, mint egy barátnővel.
2020. nov. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

Én a helyedben elmennék egy prostihoz és túlesnék rajta. Az elmúlt tíz évben nem sikerült ó irányba változtatnod (magatartás, külső, beszédstílus, ruházat, hajviselet, higiénia), a következő tíz évben sem fog menni. Menj el egyszer, legyél túl rajta, és többet ne foglalkozz vele. (Olyat keress, aki nem aggasztóan fiatal, és szánj rá több pénzt, legyél ott hosszabb ideig.)

N

2020. nov. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem a külsőmmel van baj, hanem félénk vagyok és kicsit motiválatlan.


Lassan 1 éve randiztam utoljára, de ott is feszengtem, mit csináljak, csók, stb. Amíg csak dumálgatunk, ez nem látszik.

2020. nov. 12. 09:22
 10/13 anonim ***** válasza:
72%

Oké, akkor sz*r a viselkedésed. (Félénk vagy és motiválatlan.) Mit tettél az elmúlt hónapban, hogy ezen változtass? Mit fogsz tenni érte a következő hónapban?

Vagy csak szenvedsz a társkeresőn, kétévente elmész egy randira ahol rosszul érzed magad és hazamész? Szerinted ez célravezető?

2020. nov. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!