Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyakorit olvasva mennyi esély van rá hogy előbb utóbb az egyik incel szerez egy lőfegyvert és ámokfutásba kezd?

Figyelt kérdés

2021. aug. 22. 15:56
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
0%

29#

Akármennyire kétségbeesetten próbálod ráhúzni bármire, nem volt ilyen eset ebbenaz országban

Majd ha lesz pampoghatsz, addig azonban minden szavad hazugság, mert hazug dolog összekapcsolni egy szerelemféltési gyilkosságot az incelterrorizmussal.

2021. nov. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%

31

Ja értem, tehát, ha egy férfi válogatas nélkül öl, mert nincs penze prostira, az incelgyilkossag, de ha egy ferfi egy bizonyos valakit nyir ki az már nem az?

2021. nov. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen típusú kontrollvesztett kattant gyökérnél fennáll ez a veszély minimális eséllyel, fölösleges incelkérdést csinálni belőle. De én úgy gondolom, hogy aki odáig süllyed az önsajnálatban, hogy e szerint definiálja magát a társadalomban és e szerint keres platformokat / közösségeket, az alapvetően az a típus, aki inkább dagonyázik a nyomorában, nem áll neki leszámolósdit játszani. Nyilván pl Amerikában, ahol minden tetszőleges elmeroggyantnál van két lőfegyver, a nagy számok törvénye alapján erre is van kivétel.
2021. nov. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
46%

"Ja értem, tehát, ha egy férfi válogatas nélkül öl, mert nincs penze prostira, az incelgyilkossag, de ha egy ferfi egy bizonyos valakit nyir ki az már nem az?"

Nem tudom hogy tényleg érted-e, de ezt tökéletesen megfogalmaztad.

Szóval pont úgy van ahogy kérdezed

2021. nov. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
44%

34. Mindegyik gyakorira kiirt nőkre negatív kommentet leírot leinceleztek.

Függetlenül attol hogy ilyen hülyeségekben mint a chad vagy a vadász szem hisz e?

Ez mitől más szitu?

2021. nov. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
68%

35#

Ki incelez le kit?

Lemaradtam

2021. nov. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
36. Mindenkit bedobtok az incel cimke alá akit rosszat mer írni a nőkről.
2021. nov. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%

36#

Igen de mégsem

Én is incel vagyok bocsika

2021. nov. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!