Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Új helyre költöztem, ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új helyre költöztem, ahol senkit sem ismerek. Elmennék a helyi bárba. Szerintetek hogy kellene ott ismerkednem?

Figyelt kérdés

Ahhoz vagyok hozzászokva, ha valakivel együtt megyünk egy ilyen helyre, de a barátok most nincsenek itt. Arra gondoltam, hogy ettől függetlenül elmennék a helyi szórakozóhelyre egyedül, csak attól tartok, hogy rossz tapasztalat lenne.


Ha valaki szimpatikus, odamennék beszélgetni másokhoz, leülnék az asztalukhoz, de attól tartok, hogy ez így túl rámenős, én mint idegen, nem vagyok annyira szívesen látott személy, ők egymással akarnának beszélgetni és kínos lenne csak úgy random megszólítani idegeneket, emberekhez odamenni, akikkel még soha nem találkoztam.

De valahogy el kell kezdeni megpróbálni barátokat és barátnőt szerezni itt, ha már ide költöztem egy kiváló munkalehetőség miatt.


Szerintetek mennyire lenne gáz csak úgy odamenni emberekhez?


Huszonéves/F



2021. aug. 22. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem ezekből a kocsma baratsagokbol nincsenek jó tapasztalataim , én is költöztem jobbra balra.


Talán a pultos tudna neked segíteni, ha màzlid van akkor kommunikatív , és útbaigazítós, de az is lehet , hogy megkeseredett mert túl sokat látott

2021. aug. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj kollegakkal elsore.
2021. aug. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A kollégák másik településről járnak be a munkahelyre (elég messze laknak), ott ahol vagyok, onnan csak én járok.
2021. aug. 22. 16:51
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyébként velük is akarok, de ezek nem egymást kizáró dolgok, a lakhelyemhez közel is szeretnék ismerkedni.
2021. aug. 22. 16:52
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés.

Nem irigyellek, nekem ez sose ment.

2021. aug. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ülj a barpulthoz.
2021. aug. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 moozygoo ***** válasza:
100%
Na ha rájössz adhatsz nekem is tippeket, mert odáig eljutottam hogy elmenjek valahova és iszogassak, de egyedül baromi unalmas volt és én nem tudtam hogyan lehetne valahova becsatlakozni, minden csoport elszigeteltnek tűnt számomra
2021. aug. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%

"Ha valaki szimpatikus, odamennék beszélgetni másokhoz, leülnék az asztalukhoz, de attól tartok, hogy ez így túl rámenős, én mint idegen, nem vagyok annyira szívesen látott személy, ők egymással akarnának beszélgetni és kínos lenne csak úgy random megszólítani idegeneket, emberekhez odamenni, akikkel még soha nem találkoztam."


Tegyél le róla. Ilyen max. az amcsi filmekben működik.

2021. aug. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 moozygoo ***** válasza:

Amúgy egyszer elhívtak valami halloweeni kocsma buliba.

Nem igazán jött be a társaság, elkezdtem felesezni magammal.


Egyszer mikor kimentem cigizni, hallottam hogy valami zenélésről beszél egy csaj meg egy hapsi meg valami zenekarról.

Odamentem, "befurakodtam" a beszélgetésbe, basszerost kerestek én meg mondtam hogy én is basszerozom, érdeklődtem milyen zenéket játszanak ilyesmi.


Beszéltünk kicsit, aztán mondták hogy mennek be, mentem velük a haveri társaságukhoz, beszéltünk még kicsit ittunk aztán mondtam hogy elmennék egy próbára, a srác be is jelölt facen, aztán visszamentem a saját társaságomhoz.


Ez is módja a haverkodásnak, bár én csak az időt ütöttem el.

Ami azt illeti, már egy ideje eladtam minden basszusgitár cuccom és másnap nem jelöltem vissza a csókát.

2021. aug. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!