Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Facebookon tud ismerkedni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon tud ismerkedni, aki komoly kapcsolatot szeretne?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, ősszel 19 leszek. Jóban kommunikálok írásban, mint szóban. Azért mert zárkózott vagyok és alig beszélek.

Szóval facebook-on szert tehetek komoly kapcsolatra?



2021. aug. 22. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Őszinte legyek? Facebookon akkor van esélyed, ha nagy csöcseid vannak.
2021. aug. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Igen
2021. aug. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Igen lehetséges ott is párt találni.
2021. aug. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%

Őszinte legyek? Facebookon akkor van esélyed, ha nagy csöcseid vannak.



ezt nem értem :D ....

2021. aug. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%

"ezt nem értem :D ...."

Sose menj ki esőben az utcára, ha az eső, az ázás és az esernyő közti összefüggések túl bonyolultak.

2021. aug. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

:))) most aztán akartál mondani egy jó nagyot, de úgy látom nem jött össze. Na nem baj, majd legközelebb, pancser.

Inkább te kéne a komolykapcsolat, a facebook és a nagycsöcs között lévő összefüggéseket áttanulmányozd, mert megsúgom, hogy nem sok közük van egymáshoz, és egyik sem biztosítja a másikat.

2021. aug. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én egyszer próbálkoztam ismerkedni a face-n. Jó nagy pofára esés lett a vége. Igaz eredetileg csak haverkodásnak indult, aztán idővel alakult át a dolog. A másik félről menet közben derültek ki dolgok, amik tönkre tettek mindent. Azóta sem használom ilyesmire. Nekem nem jött be. Ettől te még megpróbálhatod.
2021. aug. 23. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"most aztán akartál mondani egy jó nagyot, de úgy látom nem jött össze"

Pont, hogy nem nagyot akarta, hátha a kicsi mondanivalót megérted.


"Na nem baj, majd legközelebb, pancser."

Szerintem az a pancser, aki nem érti, mit írtam. :D Én azt, magyarra lefordítva, hogy ilyen helyeken a látvány számít. Esély nincs arra, hogy Voltaire utolsó két művéről értekezzenek szellemi orgazmusok sorozatát átélve.

2021. aug. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A lányokra akkor is ráírkálnak a közösségi platformokon, ha nincsen csöcsös meg egész alakos képük. Már annyi elég, hogy nőnek nézel ki. Kérdés az, hogy vannak-e ezekből olyanok, akik komolyat akarnak.
2021. aug. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!