Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha 25 évesen még nem volt...

Ha 25 évesen még nem volt komoly kapcsolatom, akkor valószínűleg már nem is lesz?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, mérnökként dolgozom az egyik multinál és mellette végzem a mesterit. Ez a kettő elveszi az összes időmet. Nagyon ritkán megyek bulizni, de akkor sem érzem jól magam a tömegben. Már kezdem megunni a szürke napokat. Mennék világot látni (az anyagiakkal nincsen gond), csak sajnos nincs kivel. Nem vagyok ronda, egyszerűen fogalmam sincs, hogyan kell barátkozni lányokkal. Nem tudom mit kell mondani nekik, hogy felfigyeljenek rám.

Még van esély? Mit kéne tegyek?


2015. febr. 7. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, és 38 évesen jött el az első komoly kapcsolat az életemben. Még semmi nem késő!
2015. febr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Menj le valahova és ismerkedj, nem feltétlenül szórakozóhelyre, menj le sportolni stb.

Ha mérnökként dolgozol gondolom tudsz angolul, nézd meg ezt a videót, itt nagyjából elmondják, hogy tök mindegy mit mondasz a lánynak, csak legyél magabiztos :D https://www.youtube.com/watch?v=RRL_WZnhaBU

És nézegess még videókat tőlük.

2015. febr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ennek a csávónak éves tapasztalata van, de legalább több hónapos a csajozásban, nagyon nagy forma..ilyen előadáskészséget nem tudom, hogy lehet kifejleszteni..elméletileg marha egyszerű, gátlások nélkül én is ilyen vagyok, de az ember nem sok helyzetben teljesen gátlástalan, sajna..


ezt valahogy el kell engedni, de ez nem megy tudatosan, mivel már évek óta szenvedsz tőle, valahogy a tudatalattidat kell megváltoztatni, azt pedig, folyamatos ismételgetéssel lehet..azt ismételgesd, hogy magabiztos vagy?! :D ja elég ellentmondásos, de valahogy így van..


Sokan arról számolnak be, hogy meditálással rengeteg dolgot fel lehet szabadítani magadban, pl ezt is..én még nem gyúrtam rá erre, így személyes tapasztalatom nincsen..de azt gondolom, kezdeni kellene magaddal vmit, ha akarsz változni..én is formálom magam tudatosan amennyire tudom, persze nem vagyok olyan amilyen szeretnék, de a célom megvan, legyen meg neked is! :)

2015. febr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!