Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg looserség, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg looserség, ha valaki nem engedheti meg magának, hogy étteremből rendeljen, hanem 3 napig ugyan azt a házi kosztot kell ennie?

Figyelt kérdés
A Sió, Cappy, Nestea luxus kiadás, akkor már esély sincs a lányoknál?

2021. aug. 24. 17:39
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
70%
19: Főztem már, de minekután egy egyszerű rántotta elkészítése is elvesz 20 percet, nem gondolom, hogy a zöldségek pucolásával meg mindennel együtt egy komolyabb kaja megvan 1 óra alatt. Kizárt.
2021. aug. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
91%

21. Nem pucolni kell a zöldségeket, hanem kivenni a fagyasztóból a zacskó fagyasztott zöldséget és bevágni egy kis időre forrásban lévő vízbe lábasba. A Lidlben 1 kg zöldbab pl 450 ft. (Nem kell a legdrágábbat, legmárkásabbat venni.)


És nem kell minden étkezésre mást enni. Én reggelire eszem mást, mint a többi étkezésemkor, de amúgy ugyanazt eszem még a napi másik 2-3 étkezésre. Ha 2 napra főzöl előre és napi 3x eszel az nem azt jelenti 6 különböző fajta ételt kell készítened. Én most készültem el a csütörtök estéig elég kajámmal: 4 adag sertés hús rizzsel, zöldbabbal. (Reggelire ahogy írtam mást eszem, de azt reggel 3 perc alatt összedobom.) A fűszereket, szószokat lehet variálni.

2021. aug. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
68%

Egyébként havi 70 ezerből fitness szinten napi 5 étkezés kijön jó minőségű kajákkal és a kisujjad sem kell mozdítani elkészítéssel.

Ha teszemazt a feléből kihozod a házikosztot, 35 akkor is elmegy másra (egyeseknél akár cigarettára, de kinek mire). Ha van ennyid kajálni, akkor megteheted.

Például: [link]

2021. aug. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!