Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoznàl esetemben a sráccal most?

Figyelt kérdés

Már többször lemondtam kezdi azt hinni szorakozom vele.

Mára fix idöpontra lebeszéltük az igéretemet adtam hogy ma már tenyleg talàlkozunk.

Készül.

De reggel arra ebredtem hogy hasgörcsölök megjött azota meg még hanyingerem is van, hajam nem volt eröm tegnap megmosni, a fejem ugy néz ki mintvegy felmosorongy, éhes is vagyok es rosszul.


Es mindjart jön. Felöltöztem. Es majd' összeesek.



#kibirnàm ugyan félholtan is
2020. dec. 13. 09:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%

"Már többször lemondtam"


Kész főnyeremény lehetsz. Szerintem mondd meg neki, hogy bocs, de meggondoltad magad, és ne szórakozz vele többet!

2020. dec. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem te nem is akarod igazából ezt a pasit.Mondd le,aztán felejtsétek el egymást jobb lesz így neki.
2020. dec. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Ja igen? Ezt nem is tudtam magamrol
2020. dec. 13. 09:44
 4/22 A kérdező kommentje:

Nem tudtam/mertem lemondani.itt van, hamarabb is jött

Ez "szép" lesz most...

Köszi a tanàcsokat.

2020. dec. 13. 09:46
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha akarsz vele talakozni miert mondod le allandoan?

Ha viszont nem akarsz talalkozni, akkor miert huzod a sracot?

En ha megigerem valakinek hogy talalkozok vele akkor csak a legvegso esetben mondanam le es attennem masik idopontra.

En is szoktam menstrualni de semmiben nem akadalyoz, ha csak nem akarnal egybol az agyba menni, de egy par oras randi egyaltalan nem problema, szoval a feltett kerdesre a valaszom igen, en talalkoznek vele. Nem all meg az eletem havi 5 napra azert mert megjott.

21/L

2020. dec. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Korábban miért mondtad le mindig?
2020. dec. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%
Nekem a harmadik randi előtt két órával jött meg, nagyon szoktam görcsölni, így bevettem egy görcsoldót, tettem is el belőle, és indultunk kirándulni. Nem mondtam le volna semmi pénzért, alig bírtam kivárni, hogy talizzunk, talán a legjobb randink volt. 🥰
2020. dec. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
A komfortzónád édesebb mint a srác :)
2020. dec. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem meg hisztis vagy.

"éhes is vagyok" 😂😂😂

2020. dec. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

"Már többször lemondtam"


miért szórakozól vele? Miért nem utasítod el szegényt? Unatkozol?


Ezt nevezik hülyítésnek.


A srác sem okés, én már rég elkerültelek volna az biztos.

2020. dec. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!