Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb férfinak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb férfinak miért nincs olyan elvárása a nők felé, hogy legyen (nőiesen) izmos, sportos, mikor a nők ugyan ezt elvárják a férfiaktól?

Figyelt kérdés

Vékony férfiként gáz vagy. Én magam teljesen elégedett lennék a testemmel, fizikumommal, azonban rendszersen megkapom, túl sovány / vézna vagyok, miért nem járok kondi terembe. Sportoltam, nagyrészt kardio, illetve labda játékok, sosem mentem rá a látható izomtöveg növelésre, ami jött jött, de genetika miatt nem sok. Különböző szereket meg nem tolnék csak emiatt....


Namost ezzel szemben én nem hallom azt a férfitársaktól, hogy jajjj, azzal a nővel ne kezd, mert kicsi a melle, kicsi a feneke, nem elég gömbölyű, sportot és edzőtermet hírből nem látott. Pont nem érdekli a férfiak 90%-át ez az egész, amíg a lány összességében vonzó, kedves, lehet vele egyébként mozogni, szabadidős tevékenységeket végezni. Mindenki tujda, hogy szebb lenne, ha heti 3 alkalommal legalább elmenne sportolni / kondiba, de ez mégsem elvárás gyakorlatilag egyetlen nő felé sem.



2020. szept. 10. 14:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
Mert a nők olyan álompasit akarnak, akiket a filmekben látnak. Jóképű és a normálnál nagyobb darab, izmos.
2020. szept. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%
Mert a nők ösztöndlények. Érzelem nincs bennük. Talán annyi, hogy érzik a pénz szagát.
2020. szept. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Nő vagyok, heti 4-szer járok edzeni konditerembe. Nem jönnék össze olyan pasival, akinek nem fontos, hogy csinos, izmos, egészségesen élő, fitt barátnője legyen és nem képes ő is ugyanerrr.
2020. szept. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Talán azért mert a férfiak számára nem az a lényeg, hogy a nő erős legyen, hanem vékony. Nézd meg itt, a legtöbb pasi, ha megkérdezik, mindegy milyen, jó az átlagos csaj....csak vékony legyen. A vékonyság nőiességet sugall. Ezért nem jössz be te sok nőnek, a kardio jellegű mozgással meg tovább rontasz ezen. Mindazon által ne a nőknek akarj megfelelni hanem saját magadnak.
2020. szept. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%

A férfiak helyette még 40 felett is képesek hülyét csinálni magukból és léányuk korabi nőkre hajtani.

Amúgy a nők felé sokkal több az elvárás.

Pl. mit szólnál, ha a csajod szőrös lábbakkal és karokkal közlekedne? Nem maguktól szőrtelenek ám a nők. Neked nem kell pár naponta kezelésbe venni szinte az egész tested. Az arcodon is hagyhatod a szőrt, szemöldököt sem kell szedned. Soroljam? Legyen hosszú, ápolt haja. Tudod mennyi munka egy hosszú haj?


" én nem hallom azt a férfitársaktól,"


Én meg igen: az ronda, az kövér, az csonkollekció, annak nincs melle, az szétfolyik....

2020. szept. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
45%

Most csak általánosítasz. Egyáltalán nem minden nőnek jönnek be a kigyúrt pasik. Én például a vékonyakat a szeretem.

A férjem egy 187 cm magas 79 kg-os férfi, aki rühell mindenféle sportot. De mivel fizikai munkát végez azért nem csak csont és bőr.

Én a kigyúrt pasiktól undorodom. Nem tudnék hozzáérni egy olyan "felfújt" mellkashoz.

Ellenben vele, én izmos vagyok és sokat sportolok.

Ízlések és pofonok.

2020. szept. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem csak arginint kéne szedned meg sportolni. Az nem káros anyag. Lehet a szervezetedben kevesebb van azért vagy vékonyabb.
2020. szept. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%

"A legtöbb férfinak miért nincs olyan elvárása a nők felé, hogy..."


A legtöbb férfi örülhet, ha egyáltalában talál olyan nőt, aki hajlandó foglalkozni vele, semmilyen elvárásuk sem lehet a nők felé.

2020. szept. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%
Elnézést, hogy off, de te komolyan azt hiszed, hogy ha izmot akarsz magadra, akkor azt nem elég valami normális étrenddel csinálni, hanem mindenki, aki kicsit is izmos lövi magát valamivel?
2020. szept. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%
A nők náluk erősebb férfire vágynak, a férfiak nem vágynak náluk erősebb nőkre. Sok összeegyeztethetetlen elvárása van a két nemnek, de ez véletlenül egész jól klappol. (Azt már nehezebb egyeztetni, hogy a férfiak minél több nőben szeretnék elszórni a magjaikat, míg a nők inkább egyhez ragaszkodnak.)
2020. szept. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!