Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kellene nőknek közepes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellene nőknek közepes vagy rossz külsővel rendelkező "egyszerű melósokat" választani párnak?

Figyelt kérdés
Milyen értéket képviselnek, amitől olyan jók lennének kapcsolatra, és megérné velük lenni? Mi az, ami nem vesznek észre a nők bennük a "felszínességük" miatt?

2021. aug. 25. 15:09
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/163 anonim ***** válasza:
94%
60: És miért nem? A beosztása miatt?
2021. aug. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/163 anonim ***** válasza:
33%

Csóró vagyok, nem kellek a nőknek, de szemetek!

A másik oldalon meg a nők sírnak, hogy csúnyák, és nem kellenek a férfiaknak. Nektek kéne összetalálkozni.

2021. aug. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/163 A kérdező kommentje:

Ha az vagy, nem tudok mást mondani.


Mindegy, megmondom az igaza: Soha nem mentem a pénzre.

Ja de, jól fizető állást kerestem MAGAMNAK.

2021. aug. 26. 21:31
 64/163 anonim ***** válasza:
64%

#61 a kis kedves rendes akit bántanak a gonosz nők 😀

Förtelmesen undorító vagy. Nem csoda hogy senkinek se kellesz.

2021. aug. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/163 anonim ***** válasza:
32%
67: Fussunk neki még egyszer. Azt írtad, van egy kollégád aki annyira jófej meg szimpatikus, hogy nem is tudnád mi történne ha kirúgnák. De nem jönnél össze vele. Én erre kérdeztem, hogy miért nem jönnél össze vele, mit hiányolsz benne, erre elkezdessz sértegetni a magad módján. Gondolom szeretnek a többiek.
2021. aug. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/163 A kérdező kommentje:
Azért nem, mert semennyire sem vonzódom hozzá, és ráadásul 8 éve van párom (de ha nem lenne, akkor sem kéne).
2021. aug. 26. 21:37
 67/163 anonim ***** válasza:
82%
Hát ezt aztán jól teleírtátok.
2021. aug. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/163 A kérdező kommentje:

72


Álmodik a nyomor, mi? :)



Különben még mindig nem volt itt semmilyen gyűlölet a férfiak felé.

Az, hogy számít a külső, vonzalom is, és valaki azt állítja, hogy nem jönne össze valakivel kizárólag az emberi értékei miatt, az már gyűlölet?


Nincs semmilyen gyűlölet a férfiak felé. Ti nem képviselitek a férfiakat, a többség nem olyan, mint ti.

2021. aug. 27. 01:46
 69/163 A kérdező kommentje:

Adtam millió értelmes választ, nem az én hibám, ha nem fogjátok fel őket.

Másrészt pedig, a fikaparédédra milyen értelmes választ vársz, amikor az sem értelmes? Ennyire elmebeteg vagy, hogy nem látod, hogy te kezdtél mocskolódni?

Tény, hogy nem vagyok riherongy, nem hajtottam soha senki pénzére. Ja, és akármeddig vergődsz, lehordhatsz akármilyen qrvának, nem fog változni semmi, nem lesz más önképem, sem kisebb pofám. Így aztán semmi értelme.

2021. aug. 27. 05:16
 70/163 anonim ***** válasza:
23%

Figyelj már! A te világodat miért akarod ráerőltetni másokra? Persze van itt egy pár hozzád hasonló, pl. a 84%-os, akikkel érdemi vitát nem lehet folytatni. Csak a leponzozás megy, ami jele annak hogy magasról tesztek más ember normális véleményére. Számomra egy egoista, megrekedt, lelki sérültek vagytok, tipikus fogyasztói massza, konzumidióták. Nektek nem számít más ember csak önmagatok, és a saját kis világotok önigazolása.


Az kimmentjeitek rém egyszerűek, valódi tartalomtól, mélyebb logikus gondolat világtól mentesek. Kb. ovis szint, harcoltok hogy nektek bizony igazatok van, aztán mivel dolgozik az egó megy a lepontozás, a beszólogatás.


Engem hidd el nem érdekel a te kis lelki világod, meg hogy te kiket nézel le, vagy mi a véleményed a melósokról. Miért? Mert van egy kerek életem, amiért elég sokat tettem. Nekem a gyk csak egy perverz bohóckodás. Én sikeres vagyok, elfogadott ember, jól nézek ki, iskolázott vagyok, a tudásom sok területen magasnak mondható. Van családom, munkám, vállalkozásom, szabadidőm, a feleségem még mindig bombázó. Nem, nem álmodik a nyomor. Szerinted ezek után mennyit nyom a latba egy gyk? 😆

2021. aug. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!