Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 20-29 éves, közepes külsővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 20-29 éves, közepes külsővel rendelkező lányok a társkeresőkön miért nem írnak vissza a közepes külsővel rendelkező fiúknak, hanem csak a legalább 8/10-eseknek?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 5. 07:37
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
46%

Mert megtehetik, hiszen 8/10-ből is van elegendő próbálkozó?


Ha neked írna 10 nő, 1-10-ig kategorizálva, te kinek írnál vissza? A 8-10-nek nem? Te sem törődnél a 1-3-al. Ha pedig nem tíz, hanem 100 ilyen írna, akkor már a tizesekből is válogathatnál.



(az persze az érme másik oldala, hogy a 8-10-es pasiknál elég nagy a forgalom jellemzően, mert nekik tényleg 90% visszaír, vagy akár ráír, így aztán az ilyen pasik nem arról híresek, hogy egy virágszálat akarnak csak szakítani.


Ebből jön a legenda, hogy minden pasi csak a szexre vágyik, miközben a férfiak 80%-a nem érti, hogy hogyan vágyhat ő csak a szexre, ha vissza sem ír neki senki, és egy sima randit nem tud összehozni :))

2020. ápr. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
28%

Mert a kevésbé szép nők is a szép herceget várják. Ugyan már, erről szól ma nekik a világ. Elvannak szaporodva a szépfiúk, és látják nő társaikat jó képű pasikkal, és így elhatározták kb magukban, hogy nekik is ilyen kell.

Nem arról szól már a párválasztás, egy kapcsolat, mint ükapáink idejében, amikor még értékelték az átlag embert.

2020. ápr. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
72%

#2: nincsenek elszaoporodva a jóképű pasik, egyszerűen az interneten keresztül nagyobb a merítés belőlük.


Régen a faluban, vagy a lakótelepen volt 1-2 jóképű fazon, azok vagy gyorsan elkeltek, vagy mindenki kiismerte őket, hogy jóképű-jóképű, de nagy kujon, mindenkivel csak szexre megy.



Manapság kitágult a világ

2020. ápr. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
85%
Légyszi áruljátok már el nekem,hogy mi is az a "közepes kinézet" lányoknál és fiúknál.
2020. ápr. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
71%

Közepes kinézet az, aki alapjában véve rendben van (semmi olyan tulajdonság, ami alapján csúnyának bélyegeznéd), de nem is kelti fel önmagában a megjelenése a másik nem figyelmét.


Ők azok, aikre azt mondod, hogy akár meg is ismerkednél velük, ha jó a humoruk, beszélőkéjük, jellemük, de alapjában véve nem rájuk mutasz, hogy hűű, őt akarom megkapni.

2020. ápr. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
A közepes, 5/10-es kinézetű lány 100 véletlenszerűen kiválasztott lány közül az 50. legszebb külsejű. A fiúknál is ezt jelenti a közepes.
2020. ápr. 5. 07:52
 7/32 anonim ***** válasza:
84%

Értem. Köszönöm szépen. Bár a pontozással nem értek eggyet,mert a szépség szubjektív. Esetleg tudnátok képet küldeni a típusokról?:)

Én az ilyen nagyon "tökéletes"srácokat eleve balra húzom. Való életben is elkerülöm őket.

2020. ápr. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
15%
Gondolom nem érdekli őket a külső... :D
2020. ápr. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
48%

@7: ahogy mondod, ez nem objektív. Ami az egyiknek 8-as, az a másiknak 4-es (én például szeretem a kis könyvmoly kinézetű nőket, a haverjai meg nem, nyilván ez a pontozásban is megmutatkozna).


Viszont alapjában véve azért ha nem is pontosan (tehát nem úgy, hogy ő 6 vagy 7 és nem más), de mindenkirl meg lehet határozni, hogy mennyire vonzó. Ha mutatsz egy csomó emberről képet, akkor általában elég jó aránnyal megtalálom, hogy ki számít csinos/jóképűnek, ki az, aki nem fogja felkelteni önmagában a kinézetével a figyelmet, de nincs is vele gond, és ki az, akit a többség rondának fog gondolni.

2020. ápr. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
82%
Ha tetszik nekem egy nő, akkor számomra 10/10, akkor is , ha szerinted 1/10. Ha meg nem tetszik nekem, akkor (ahogy a legtöbb szépségkirálynő sem tetszik) lehet akármilyen mások szerint szép, nekem akkor sem tetszik. Mi értelme tehát a pontozgatásnak?
2020. ápr. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!