Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresős ismerkedés során,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresős ismerkedés során, első randi után miért kell számonkérni az embert, ha nem akar több találkozót?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, és nem először szembesülök azzal, hogy megírom, hogy nem éreztem részemről a dolgot, nem szeretnék folytatást. Erre kb állandóan jön a további kérdezősködés, hogy de miért nem, meg hogy miért nem adok több esélyt a dolognak, stb-stb. Hát azért, mert első pillanatban is el tudom dönteni, hogy megvan-e a vonzalom, kémia, nevezzük akárhogy, tehát megfogott-e a másik, vagy sem. Már többször adtam esélyt alapvetően normális pasiknak, akik nem tetszettek elsőre, de rendesek voltak. És sajnálom, de nem alakult ki a vonzalom. Az vagy megvan, vagy nem.

Nem értem, ilyenkor miért vár bárki is bővebb magyarázatot?

Ráadásul én legalább korrekt módon közlöm, miközben ellenkező esetben a pasik 99%-a simán eltűnik egy szó nélkül, mikor tali végén ugyanúgy köszön el, hogy "majd beszélünk", "majd találkozzunk még".

Persze elutasítás után meg jön, hogy ja, amúgy "te sem tetszel, de nálam ez nem úgy működik mint nálad, nem ettől függ". Hagyjuk már..

Tehát még direkt vissza is akarnak vágni, holott én semmi rosszat nem mondtam, ráadásul ők faggatják 1 rohadt tali után a másikat, mintha minimum 1 szakításról lenne szó... 1 tali után mi a francot magyarázzak? 😅


2021. aug. 26. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Ha lekommunikálod a nemet, és nem csak elsunnyogsz, akkor semmi joguk a számonkérésre. Semmi magyarázattal nem tartozol. Pont.
2021. aug. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Látszik az írásodon, hogy beképzelt vagy. Jó, megkérdezték, hogy miért, és? Miért fáj ez neked? Akkor max pár szóban megindoklod vagy nem válaszolsz, hűha, mennyi erőfeszítést igényelt, ugye? Inkább szállj le a magas lóról te nárcisztikus.
2021. aug. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

Megsértődtek, frusztráltak lettek és ezt rajtad töltötték ki.

Nyilván olyan emberek, akik rosszul tűrik a visszautasítást. Vagy ha nem úgy alakulnak a dolgok, ahogyan szeretnék.

Ha csak érdeklődnek, hogy miért nem, amögött egyszerű érdeklődés is lehet, hogy hátha egy gesztusuk, szokásuk volt taszító, és azon próbálnának változtatni, hogy később más nőknél több sikerük legyen.

2021. aug. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Mit kell indokolni azon, hogy nem érzem a kémiát, a vonzalmat, nem éreztem, hogy folytatnunk kellene? Ennyi. Nincs indoklás, nem arról van szó hogy az illető nem elég magas, vagy izmos vagy tudom is én.
2021. aug. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha normálisan ki van mondva, hogy miért, nem csak ilyen találd ki ha tudod akkor kimaxoltad. Értelmes!!!!! ember ért ennyiből.

Ha viszont nem normális a lekommunikálás akkor marad egy pár?,hogy vajon mi lehetett a gond, esetleg mit csináljon az ember másképp legközelebb stb stb stb

2021. aug. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Nem gondolom, hogy a kérdező bekepzelt lenne! A nem az nem!!!!
2021. aug. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok beképzelt. Nárcisztikus meg végképp nem, nem is tudom, mi alapján lett levonva ez a következtetés?! 😂 De OK.

1x megírtam normálisan, hogy nem szeretnék folytatást, mert nem érzem azt, hogy ebből alakulhatna több részemről. Ezen mi nem érthető? Azért vagyok beképzelt, mert nem értem, hogy ezekután miért kell még 3x megkérdezni és tovább indokolni azt, hogy nem?

2021. aug. 27. 17:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez velem is meg a lánnyal akivel randiztam is megtörtént, mi normálisan harc nélkül megbeszéltük és váltunk el egymástól. Nem tetszettünk úgy igazán egymásnak.
2021. szept. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!