Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kinek milyen tapasztalatai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen tapasztalatai vannak a Facebook társkereső kapcsán?

Figyelt kérdés
Egy hosszabb párkapcsolaton vagyok túl. Végre úgy érzem, hogy elengedtem a múltat és nyitott lennék az ismerkedésre. Korábban nem használtam semmilyen online társkeresőt. Ezért is érdekelnének a tapasztalatok. Sikerült valakinek párt találni ilyen úton? Nagyon szépen köszönöm előre is. 30/férfi

2021. aug. 19. 20:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A sikeres és sikertelen párkeresésre is van példa, addig úgyse fogod megtudni hogy neked bejön amíg ki nem próbálod.
2021. aug. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Normális külsejű és stílusú férfi vagyok, kb 30 hölgynek írtam egy év alatt, egy se válaszolt. Szerintem ezzel mindent el is mondtam a fb társkeresőről.

Természetesen töröltem magam nagy sebességgel.

2021. aug. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb, mint a többi, úgyhogy próbáld ki.
2021. aug. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne fűzz hozzá sok reményt, férfiként visszakerülni a "piacra" felér egy gyilkossággal.


Főleg mivel fogalmad sincs mi a helyzet egy hosszú kapcsolat után, gondolom gyakorolni se gyakoroltál ez idő alatt.

2021. aug. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszaitokat!
2021. aug. 19. 21:13
 6/14 A kérdező kommentje:
4/5. Valóban, nem gyakoroltam. Négy évig tartott az előző parkapcsolatom. Azóta jobbára személyesen próbáltam ismerkedni, változó elethelyzetekben, de nem jártam sikerrel. 7-8 diszkrét diszkrét visszautasítás szerepel a tarsolyban. Szerinted hagynom kellene az egészet?
2021. aug. 19. 21:27
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
Én nem azt mondtam, hogy hagyd az egészet, de még ki kell tapasztolnod, hogy milyen dumákra, stílusra buknak. Trial & error az egész.
2021. aug. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Novemberben regisztráltam fel, hát azért ehhez idegzet is kell.

Kb 300 pasival váltottam üzenetet randi ezekből 0 lett.

1,5 hónapja felnéztem újra rá, elkezdtem beszélgetni egy férfivel, nagyon megfogott, 2 nap múlva randira hívott, utazott 200 km hogy lásson, már most együtt vagyunk. Igaz nagyon a kapcsolat eleje, de már elkezdett errefele lakhatást és munkát keresni, higy ne csak hétvégénte tudjunk találkozni.

2021. aug. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%

Eddig 18 férfiből 3 akadt akivel találkozót beszéltünk meg.

Ebből 2 lemondta aznap.

Csak írkálnak azóta, de semmi.

A 3. viszont ő vele úgy voltam hogy annyira nem jött be, és nem mentem bele a találkozóba. De lehet rosszul döntöttem, mert lehet èlőben más lenne. De már ciki lenne ráírni, ez így marad.

Amúgy elég fárasztó egy idő után ugyanazt elmondani.

Az egyik ami nem tetszik...szia mit dolgozol? Ezzel is indítanak. Erre már nem is válaszolok, mert nem vagyok aranyásó és ez miféle kezdés??

2021. aug. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
8-as. Gratulálok a kapcsolatodhoz. Azért az a 300 uzenetvaltas elég meredek. Tényleg, idegzet kell hozzá. Mondjuk férfiként, én biztosan nem kapok ennyi üzenetet, mivel kezdemenyeznem kell. Köszönöm a válaszodat.
2021. aug. 19. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!