Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha újra neki ugranék az ismerkedésnek, hogyan szűrjem ki azokat akik csak szexet akarnak?

Figyelt kérdés
2021. aug. 28. 19:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
A csávók nyilván nem mindig egyenesek vagy őszinték. Én már kitapasztaltam pár ilyen kamudumát, amikor valójában csak kalandot akarnak, de reményt keltenek benned arra, hogy többet(pedig ez kamu😀)Ha mondjuk azt mondja, hogy “én nem keresek görcsösen kapcsolatot, hanem érezzük jól magunkat és ahogy alakul ;)”, meg “én először szexelek és utána döntöm el, hogy lehet-e kapcsolat”, biztos, hogy csak kalandot akarnak.
2021. aug. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
18%

Első lehetőség:


Kezdj el Tinderezni és nézd meg milyen a felhozatal. Sok huzogatás után előbb -utóbb ki fog benned alakulni, hogy melyik fiúk tetszenek és melyek nem.


Ezen a ponton csináld azt, hogy kezdjél el jobbra húzni olyan férfiakat, akik nem tetszenek, viszont a bio alapján tetszik a személyiségük. Közöttük lesz a férfi, aki szívesen összejön veled hosszú távon.


A párkapcsolatok a mai világban piaci alapon működnek. Ha a férfinak azonos, vagy magasabb értéke van, mint neked, csak szexre fogsz kelleni neki. Ha jóval magasabb az értéked a férfinál, meg fog őrülni a párkapcsolatért.

2021. aug. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
12: Úgy beszélsz, mintha közgazdaságtan lenne. Infláció is lesz? Garantált társminimum?
2021. aug. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
65%

13.


Legalább próbálnak valami logikát erőltetni bele, a "de hát a szerelem vak", "mindent legyőz" meg hasonló ostoba közhelyparádé helyett.

2021. aug. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Akik szinte egyből arra terelik a hangsúlyt, céloznak, azok gázosak.
2021. aug. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Én alapvetően komoly kapcsolatot keresek, de ha a nő csak szexet akar és megvan koztunk a szexuális vonzalom, akkor belemegyek, és lesz ami lesz.


Igaz, már egyszer már megjartam ilyennel, mert beleszerettem a a nőbe, de úgy látszik nem tanulok...


28f

2021. aug. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgess velük sokat, tölts velük időt. Aki türelmetlen, mert dugni akar, az nem fektet energiát ilyesmibe. Ha időben ki is tart, közben inkább másokat fűz párhuzamosan.


Ez sem garancia mindenre, de nekem nagyon jól működött. Azzal is jöttem össze, akivel egy hónapja személyesen és chaten is szinte folyamatosan beszélgettünk a legváltozatosab témákról, oldalnyi üzeneteket küldve egymásnak.

2021. aug. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
27%

"Infláció is lesz?":


Brutális infláció van. A nők értéke az egekben, a férfiaké meg kb 0.


"Garantált társminimum?":


Jó lenne.. de hogyan valósítjuk meg? Megoldást eddig csak a radikális "incel" -nek nevezett emberek kínáltak.

2021. aug. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
12es, ez hülyeség. Egy olyan lanyert vagyok oda, akinek szinte semmije nincs, és ha szép férfi vagy a szemében szinte egyből szetteszi a lábát, anélkül, hogy bármi energiát belefektetnel. De csak szex kellett neki. Én meg bele szerettem, ahogy telt az idő...
2021. aug. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
14: Pont ez a gond, hogy olyan dolgokra próbálnak logikát keresni, amiben nincs. Bár ez még a gazdaságban is megfigyelhető. Amikor milliárdosok próbálnak tanácsokat adni "hogyan gazdagodj meg", "hogyan forgasd a pénzed" stb. címszóval szemináriumokon, de valójában semmivel sem tudja megmagyarázni, hogy 10 éve mondjuk elfogadott bitcoint pizzáért, és ma milliárdos. Nem tudatos döntés volt, pusztán szerencse. De igyekeznek logikus "stratégiaként" előadni.
2021. aug. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!