Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, lányok, miért nem szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok, miért nem szokott sikerülni az ismerkedés?

Figyelt kérdés
Mik szoktak lenni a legfőbb okai, körülményei, hogy nem sikerül az ismerkedés? Min szoktak elcsúszni a dolgok? Kort is írjatok légyszi!

2021. aug. 30. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Voltál ma már kakilni? 🥰
2021. aug. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Azon hogy eddig a legtöbb fiú csak gyorsan ágyba akart vinni, távolról sem ismerték azt a szavat, hogy randizni
2021. aug. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Azon, hogy a férfiak többsége alkalmatlannak minősült vagy legalábbis nem lett volna hajlandó olyan minőségű párkapcsolatra, amit én is annak tudok hívni.


Komolyan, mikor már itt is azt mondja sok némber a félredugásra, hogy "SeNkI sEm tÖkÉlEtEs, iLyEn hIbÁk ElŐfoRdUlNaK" akkor úgy vagyok vele, hogy kösz, előbb halok meg egyedül, minthogy elfogadjam, hogy gerincet várni is extra elvárás lett. És ez csak egy példa a sok közül. Semmi tisztelet, semmi csapatmunka nincs a legtöbb emberben. Csak el akarja venni, amire neki szüksége van, lehetőleg ingyen. Ezt meg én nem fogom hagyni.

2021. aug. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én hogyan ismerném azt a szót, hogy randi, amikor soha egy lánynak sem tetszettem, akit pedig szeretnek a lányok, az miért ismerné, amikor nem kellett nekik sohasem?
2021. aug. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
A legtöbb férfi alkalmatlan a nőkkel való párkapcsolatra, amelyik meg épp alkalmas lenne, annak egy része nem tud szexelni.
2021. aug. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
volt valaki aki sose ért rá, ha végre találkzotunk, akkor is késett és miután engem mindig teljesen figyelmen kívül hagyott, teljesen oda nem illő pillanatban nyögte ki hogy "mikor lesz már szex" - nos ez és ezek kombinációi szoktak a problémák lenni
2021. aug. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindig elutasítanak. 19L
2021. aug. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Érdekes.

Nekem meg se fordul a fejemben, hogy rögtön az első, vagy második randin a szexről beszéljek, szabadidőm is van bőven, lakásom is van, és mégsem sikerül a párkapcsolat.

Az udvarlásnak megvannak a maga szépségei, aki igazán romantikus, az szeretné ezt átélni.

Én már idősebb vagyok egy kicsit, ez is igaz, de akkor sem adom fel.

55F.

2021. aug. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!