Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Korábbi lúzerségemet legyőzve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korábbi lúzerségemet legyőzve sikerülne összejönnöm a korábbi osztálytársammal aki flörtölt velem?

Figyelt kérdés

A történet ott kezdődik,hogy még középiskolában egy osztályba jártam egy lánnyal,akinek tetszettem.

Többször is flörtölt velem,de én nem reagáltam ezekre a közeledésekre.

Látszott rajta,hogy bejövök neki.

Nem meglepő módon mivel reakciót nem kapott emiatt már teljesen rideggé vált velem szemben.


Azóta leérettségiztünk és eltelt 2 év,ezalatt a 2 év alatt külföldön dolgoztam,különböző emberekkel ismerkedtem meg,sportolok és mivel most szeptemberben kezdem az egyetemet visszaköltöztem Magyarországra.

Szóval teszek azért,hogy nyitottabb-magabiztosabb ember legyek.


Kiderült,hogy a lány diákként egy bevásárlóközpontban dolgozik.

Szeretném vele felvenni a kapcsolatot és összejönni vele,persze lehetséges,hogy a középiskolás bénázásom miatt csalódott bennem és emiatt már teperhetnék én ezerrel mindhiába.

De persze az is megtörténhet,hogy összejövök ezzel a lánnyal.


Tudom,hogy hibáztam,ez van,már nem tudom megváltoztatni a múltban történt eseményeket.

Lehet rá esély,hogy összejöjjek ezzel a lánnyal,vagy elvágtam magamat a korábbi bénázásom miatt?

Azt sem akarom,hogy a barát zónába tegyen be,attól még az elutasítás is jobb.



2016. ápr. 24. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs semmi sem kizarva, egy probat meger.
2016. ápr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na és mi lett belőle?
2021. aug. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!