Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyiben, könnyebb, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiben, könnyebb, vagy nehezebb szerintetek átlagos fiatal férfiként párt találni manapság, mint 25, vagy 30 éve?

Figyelt kérdés
Mi szerinted ennek a változásnak az oka?

2021. aug. 31. 19:17
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
0%
21: Csakhogy oda csak az alsó 10% ment. A többség számára ez egy tabunak számított.
2021. szept. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%

"Mintha nem a nők lennének azok, akik ívben tojnának a saját szintjükön lévő pasasokra, mert egyszer-egyszer összejön egy egyéjszakázás valami überpasival."


Én mindig a szintemen lévő férfit kerestem, de ez egy jó pasit jelent. Nem volt egyetlen egyéjszakásom sem. 29 vagyok, 21 éves korom óta vagyok a mostani párommal, aki soha nem bántott, normális férfi.

Szánalmasak ezek a vádaskodó közhelyek, kínotokban nem tudtok mit kitalálni.

Én még a ti hablatyotok szerint is "normális nő" vagyok (nem mintha valójában csak ezektől lehetne valaki "normális"):

- nem volt egyéjszakásom

- nem voltam soha társkeresőn, nem válogattam katalógus szerűen

- nem mentem soha a pénzre

- nem tűrtem senkitől bántalmazást, pedig volt benne részem még naiv fiatal lányként, de mindenféle megingás és gyengélkedés nélkül kidobtam rövid idő alatt az ilyen embert

- mindig olyan férfit kerestem, aki ugyanazt tudja nyújtani, mint én, korrekt voltam a tárkeresés során


Mégis tapadt rám a normálisabb férfiak mellett sok görény is, aki kihozta valahogy, hogy mocskos qrva vagyok, megérdemelném az erőszakot, meg egyebek.Szerintük ők egy szinten vannak velem, így én is tojok a velem egy szinten lévő férfiakra. :D A kapcsolatom mellett is próbálkoznak, nem érdekli őket a párom, sem a gyűrű az ujjamon, ők kitalálják, hogy ők lehet, hogy sokkal jobban tudnának szeretni, igenis adjak esélyt arra, hogy megismerjem őket.

Általában, a való életbeli tapasztalataim alapján ezek azok az alja csávók, akik azzal jönnek, hogy felszínesek, szemetek a nők, és minden párkapcsolati problémájuknak az az egyedüli oka, hogy a "szintjük felett" választottak. :D

2021. szept. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
4%

Ezzel a "ki kicsoda" dologgal a nők hatalmas tévedésben vannak.

A nőkben úgy tűnik valami "csordaszellem" révén és védekezés céljából van egy közös ellenségkép

Vannak ugye azok a férfiak akik őket bántották valamiképpen, vagy csak fenyegették, vagy majdnem bántották, tehát az ő szempontjukból ellenségnek tekintett férfiak.

És a nők úgy dolgozzák fel ezt a dolgot, hogy férfit akivel problémájuk van berakják abba a kategóriába ami az ő ellenségeiket is tartalmazza. Azaz pl. a gyakoris incelek és más férfiak is egyaránt erre a sorsra jutnak itt.

Mert ugye nőböl van, érvelni sajnos nem tud, így kitalálja hogy ezek akikkel baja van itt az egytől egyig azonos azokkal a mocskos alakokkal akik neki fájdalmat okoztak.

Az hogy ennek semmi alapja nincs az nyilván nem zavarja a nyomorultat, hanem inkább csordaszerűen megerősítik a másikat az alaptalan butaságaikban, és jól odaszólnak azoknak a mocskos férfiaknak

Aztán már észre sem veszik hogy leginkább ők mocskolódnak már

2021. szept. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
62%
En ferfikent is megvetem az inceleket. Nem volt gyerekszobajuk, sirnak, hisztiznek, nyavajognak, mint egy 10 eves kislany. Nem csak a nok szemeben vagytok luzerek es a szanalmas viselkedeseteket megveti minden normalis ember. Vajon hanyadik probalkozasod volt mar, hogy megmagyarazd, hogy nem te vagy a luzer, hanem meg a csordaszellem fogott ossze ellened? Anyad mit mond rad, amikor lepattintanak a csajok? Gyanitom azt, hogy nem csodalja. Meg anyad sem szeret es alig varja, hogy megszabaduljon toled meg a teveszmeidtol.
2021. szept. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
18%

Jó persze vannak itt talpnyaló férfiak is nyilván, akik azt képzelik hogy ha gyorsan pörgetik az érdes nyelvüket, akkor jól járnak. És sajnos sokszor tényleg jól jarnak vele.

De attól még bármelyik nőnél is gusztustalanabb emberek ezek

Hidd el! Nem irigyellek soha kedves 34#, az én nyelvem legalább tiszta, mint ahogy a lelkiismeretem is

2021. szept. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

Én most vagyok 25, de szerintem az internet nem tett jót.


Biztos, hogy akkor is volt sikertelen kategória, akinek nagyon rossz a személyisége, bár a zsák is megtalálja a maga foltját. Most viszont az internet szerintem nagyon sok hamis illúziót ad, személytelen az ismerkedés. Én amúgy szeretem és áldom a modern technikát, minden másban jó, hogy van, de a társkeresést nehezíti.

2021. szept. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
92%
35-os. Elarulnad, hogy mi a nyeresegem azon, hogy a karaktereimet probalom a kisfiuk nevelesere forditani, afele onkentes tarsadalmi munkakent? Ebbol en mit kaszirozok? Van felesegem, van gyerekem is ketto, megvetem a megcsalokat. Legyszives konkretizald, hogy mi a barna nyelv konkret elonye, es valami ertheto formaba kozold. Olcsobban kapom majd a kenyeret? Vagy ez is valami olyasmi teveszme, hogy a gyikos nok majd ezert teszik szet nekem, mert az o szemszoguknek kedves dolgokat irok? Vilagitsd mar meg ezt a homalyos reszt, pls. Utana beszelhetunk arrol, hogy miert erzed kulonbnek magad.
2021. szept. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

"Mert ugye nőböl van, érvelni sajnos nem tud"


És ezek után szerinted téged komolyan lehet venni? :D


Amúgy meg pont az ilyeneknél tapasztalom a csordaszellemet. Akik akár itt, akár máshol ugrálnak a nőkre, hogy válogatnak, pénzre mennek, meg ha jóképű a fazon, akkor a bántalmazást is eltűrik, nem a saját szintjükön váááálooogatnak, stb.

Megtapasztaltam saját magamon, hogy teljesen mindegy, hogy igaz-e vagy nem, ezt hajtogatják. Pont, hogy a ti megküzdési módszeretek, hogy nem kelletek a nőknek/lenézitek őket, és frusztráltak vagytok, hogy a társadalom eggyre kevésbé áll ebben mellétek (kénytelenek vagytok emberszámba venni a nőket, és munkahelyen is ugyanúgy kollégaként kezelni, mint egy férfit, stb.), és ti akarjátok kitalálni, hogy az összesre igaz ez a pár előbb említett baromság, amit hajtogattok. És akkor elvileg ti vagytok logikus lények? :D


Engem a fajtátok nem bántott meg, igazából én csak valahol lenyűgözve nézem a jelenségeteket.

Bármikor megmagyarázzák az ilyeneket hirdető "férfiak", hogy sportos, csinos, tanult nőként miért az én szintem egy pocakosodó, min. 10 évvel idősebb, enyémhez képest elsz_rt életű férfi, és miért vagyok elszállva. Nem egyszer történt meg, de mindig névtelenül, arctalanul, pár infora alapozva. Pl. arra, hogy nagy az orrom, vagy mert kilóg a kisajkam és nem vagyok gazdag. Ezek alapján egyeseknek én deficites, csúnya, középszerű vagyok, mit képzelek, ha jó pasit akarok.

A valóság meg az, hogy 10-ből 9 férfi szépnek tart, és normális kapcsolatban élek, és nemcsak egy éjszakára kellek igazán jó pasiknak is. Akkor meg az a szintem. De amúgy szemem is van, és reális önértékelésem is.

Én nem az egész férfi nemet skatulyázom be, ahogy te teszed a nőivel, hanem egy bizonyos csoportot. És nem az teszi őket a fejemben egy csoporttá, hogy engem "bántottak", hanem az, hogy ugyanaz a torz képük van a világról. Én csak egy példaként jövök a képbe, mert ha engem így le tudnak kezelni, és rólam ilyen valótlant mondanak már pár info alapján, akkor mással miért ne tennék? Fordítva működtök már, ha egy nő leáll egy férfival, akkor már 100%, hogy a saját szintje felett van, és akiket meg visszautasít, azok az ő szintje. Mindegy, hogy VALÓJÁBAN kikről van szó és milyenek, erre a következtetésre juttok.

2021. szept. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
27%

35: Én ismerek ilyen embert. 1.5 éven keresztül kb mindenkit jobbra húzott, aztán végül nagy nehezen vért izzadva párkapcsolatba került egy alacsony önbizalmú félautista lánnyal, aki nincs tisztában a párkapcsolati piaci értékével és nem tud sminkelni meg öltözködni se.


Most meg nyomja a bullshitet, hogy ő mekkora csajozómester meg hogy a nyomi incelek már megint kitaláltak valamit.. A csaj kedvéért magára eröltetett egy hibrid politikai nézetet is, ami szerint ő most egyszerre liberális meg konzervatív. Liberális, mert támogatja a csajt a feminista és lgbt propagandában, de közben konzervatív is, mert bár most simán becsajozhatna megint, de ő csak hosszú távú kapcsolatban érdekelt.


Na erre mondom, hogy inkább megtartom a gerincemet és leszek incel(annak ellenére, hogy most már van pár matchem ronda lányokkal), minthogy ez legyek.

2021. szept. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
0%
Hogy meglepődtem, hogy megint sikerült teelhazudozni az itteni pi.csáknak ezt is :D
2021. szept. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!