Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyibe kerül egy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül egy átlagos barátnő fenntartása? /együttlakás nélkül,30 körüliek esetében/

Figyelt kérdés
Úgy értem, néha illik elmenni valahová, névnap, születésnap, utazások. Néha persze a nő is fizet ezt-azt, de alapvetően a férfi dolga. Mosni, főzni nem kell rám, meg nem vagyok szexfüggő sem, hogy a kúrwázást kellene kiváltsam. Ft összegeket írjatok!

2012. máj. 16. 16:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%
egy nő nem egy kocsi hogy állandó kiadásokkal kell számolni :D ez sok mindentől változhat első sorba a fizetésedtől szóval ja elég sok a variáció :D
2012. máj. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%

Elég sok a fenntartási költsége.

A fogyasztása úgy 5000ft/hét ha kajálni viszed hétvégente.

A szervízköltség is sok. A karbantartásról annyi hogy havi 1 fodrász 2500ft-tól és még nem volt műkörmösnél, kozmetikusnál.

Szerencsére biztosítást nem kell rá kötni és súlyadó sincs.

Apropó súly... ne etesd nagyon mert hamar elhízik.

2012. máj. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
81%
Az átíratás hogy a te barátnőd legyen az viszont ingyenes. Eredetvizsga se kell de nem árt ha megnézed a szüleit hogy mifélék.
2012. máj. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
63%
Azért a 2-est megkérdezném, hogy szerinted ezeket nem tudná ő is kifizetni?
2012. máj. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
75%

Miért csak ilyenekben lehet gondolkodni?


Nem a pénz a lényeg, hanem hogy velem legyen. Ez lehet séta, sima otthon csücsörgés , közben tenni venni, csak a tudat, hogy velem van. Annyi mindent lehet csinálni, ez baromság!


23/N

2012. máj. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
én nem szoktam meghivatni magam, fantáziadús vagyok ingyenprogramokban. de ha a pasi lovagias, és mindenáron adni akar, akkor arra számítson, hogy heti 3000-et fogyasztok édességben, mert az a gyengém. más luxust nem igénylek + nem vagyok hízékony, csokival engem aztán dosztig lehet etetni. :D
2012. máj. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Egy unatkozó nő sokba kerül..

Unalom->hiszti->veszekedés


Veszekedés->fokozott táplálékbevitel,édességek,sütik,indulatcsökkentő nasik


Veszekedés után->engesztelés


Engesztelés->műköröm,ruhák,fodrász,sminkes cuccok,kiegészítők


Fontos tehát,hogy a nő ne unatkozzon.Nem minden nő éri be sétával,meg filmnézéssel.

2012. máj. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

"kúrwázást kellene kiváltsam"


Amíg így állsz hozzá addig még mindig kúrwázol csak épp hízelgőbb titulussal teszed.


Az emberi kapcsolatokban valóbban van befektetés. Ez viszont nem feltétlen pénzbeli, inkább a gesztus, az odafigyelés kell. Ha elviszed piknikezni a vadvirágos mezőre, az ér annyit mint egy éttermi vacsi. Sőt, jóval kevesebb benne a póz. Mert könnyebb kicsengetni a külföldi nyaralást mint tényleg figyelni a másikra.


Persze megteheted, hogy valakit ilyen ajándékokkal burkoltan vagy kevésbé burkoltan megvásárolsz, de valószínűelg aki erre rá fog repülni, az olyan is lesz. Zsák a foltját. Ha fizetni akarsz, akkor a pénzéhesek találnak meg, ki fognak használni.

2012. máj. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki, tedd el a blokkokat, utána számolj be, mert engem is érdekel. Rám kb. 15-20 ezret költ a párom havonta, nem élünk együtt. 26/N
2012. máj. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
74%
Rám nulla forintot költ a férjem. A gyerek után járó pénzt is elveszi. Kaját anyámtól könyörgöm, alig eszem vagy 2 zsemlét 1 nap. Házias vagyok, mégsem vagyok megbecsülve. Hát ennyi.
2012. máj. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!