Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyibe kerül ma egy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül ma egy átlagos 20-on éves csaj?

Figyelt kérdés
Nem csak a havi költségekre gondolok, hanem a beugróra is (ház, autó, ingóság). A dolog veszélye nem fenyeget, csak kíváncsi vagyok. A kivételek és az idősebb nők akik a férjükkel együtt építettek fel az életüket ne vegyék magukra.

2019. jan. 25. 06:56
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
95%
Hol, a rabszolgapiacon?
2019. jan. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
91%
Te tényleg nem vagy normális.
2019. jan. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
2019. jan. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
94%
Elmondom neked hogy működik ez.Dolgozik mindkettőtök.Mindenki fedezi a saját költségeit.Az első randit fizetsd te a többit felesben.Ha összeköltök közös kassza.Úgy osztjátok ahogy megbeszélitek.Ez bonyolult?
2019. jan. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
83%
Összeköltöztök
2019. jan. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
90%
De gáz vagy kérdező...
2019. jan. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
92%

Ja, varjal, mar irom is a valaszt, amit varsz.

A "beugro" termeszetesen sajat lakas, de nem valami szar panel. A preferalt a lakopark, de abbol is magas szinvonalu, tehat sajat edzoterem, szauna, medence alapveto. Auto teren jo, ha ketto van. Egy hetkoznapi, meg egy kirandulos, ha kimozdulunk. Minimum Lexus, BMW hasonlo kategoria. Minimum. Ingosagok teren nem tudom mit ertesz. Alapveto a draga ora, a jo telefon, igenyes ruhatar (nem am H&M-es ingekbe fogsz majd mellettem maszkalni). Egyeb kiadasok: fodrasz havonta 20 ezer korul, kozmetikus inkabb 40, ezenfelül termeszetesen mindig legyen penz egyebekre.


İronia off.

2019. jan. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
76%

Ukrán vagy thai elég drága, de putris romalànyt már 50 ezerért is tudsz venni.

De akkor ne huszonévest keress, mert annak már van legalább 4 gyereke.

Minden esetben plusz költséget jelent, hogy te tartod el a családját is.

2019. jan. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
93%

rosszlányok.hu-n szerintem elég pontos számokat találsz.


Amúgy az "átlagos" huszonéves korosztály pont nem az, aki a pénzedre fog hajtani. A magukat átlagon felülinek gondoló kikent-kifent cicababák lesznek azok, akiknek kell a saját lakás, 3 autó, gazdag pasi aki eltartja a kis hátsójukat. Az "átlagos" lányok inkább ki fogják kérni maguknak, hogy ilyet feltételezel, mert ők

önállóak és tudnak magukról gondoskodni.


Just sayin'.


Amúgy persze, a párkapcsolatoknak mindig van egy bizonyos költsége, mert esetleg több olyan fizetős programra mentek ketten, amire egyedül nem mennél (koncert, belépők, vacsora, nyaralás, ami), de normális ember ezeket meg tudja úgy oldani, hogy vagy közös kasszából vagy legalábbis arányosan fizetik.

2019. jan. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Kivételek mondtam, hogy ne vegyék magukra, az átlag csajokra gondolok, egy vidéki ház ami igényesen van berendezve minimum egy 10-es, 1 millió Ft alatti kocsiba szerintem be se szállnak és még sorolhatnám, de ez a nagyon minimum.
2019. jan. 25. 07:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!