Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki, mamahoteles 40-esen vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki, mamahoteles 40-esen vagy 50-esen, az ciki?

Figyelt kérdés
Na most ha önhibáján kívül, szegény családban van, diplomája sincs és vidéken tengődik, mondjuk, pl 45 évesen, nekik még esélyük sincs saját lakásra. Ez ciki? Ebből lehet kitörni?

2021. szept. 1. 20:42
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Inkább élek még otthon 4-5 évig, mint hogy egy olyan életbe kényszerítsem magam, ami sok bizonytalansággal jár. Eleve egyedül élni albérletben nem a legokosabb ötlet a mai árak mellett.(Saját lakást nem is említem) Ha nincs az embernek minimum nettó 250 ezres fizetése, akkor cseszheti. Ha még összejönne is valamiféle párkapcsolat, az se garancia mindenre, mert időközben beüthet bármi, haza kell költöznie, van más valaki a képben stb..Ilyenkor jobb elgondolkozni azon, hogy neked mi a jó, és nem azt nézni, hogy a társadalomnak mi a véleménye az ilyen emberekről, mert csak frusztrációt okoz. Aki elítéli az ilyen embereket, azzal semmi dolgod az életben. :D


Ha besegítesz otthon házimunkában és anyagilag is, akkor nem ciki egyáltalán. Viszont ha igényed van az egyedüllétre, szabadságra, akkor szerintem más alternatívákon is el kéne gondolkoznod.

2021. szept. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Kezdodik a napi fikamano.



Nem ciki, mindennek van oka.

2021. szept. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, miért lenne az? Mindenki úgy él ahogy akar. Régebben is generációk laktak együtt, mindenféle probléma nélkül, manapság meg divat lett külön költözni tök egyedül és inkább egész életre eladósodni amiatt, mert "nem jövök ki anyámmal"...

Van is elég sok gond ebből, a régi többgenerációs házak (főleg vidéken) nagyrészt eladhatatlanok. Mert kinek kell 250+ nm-es ház manapság? Még ha alacsony nm árral számolunk akkor is brutális költség megvenni egy ilyet, felújítani, a fenntartásról meg nem is beszélve.

2021. szept. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Mindenki ugy el, ahogy TUD
2021. szept. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
84%
Csak a lakhatása alapján megítélni egy embert alacsony intelligenciára vall. Sokak szerint életképtelen sz@r aki 20 éves kor felett nem él külön. Én azt mondom inkább saját lakásra vagy csak hitel önerőre gyűjtsön aki teheti, albérlet hosszútávon legrosszabb megoldás.
2021. szept. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
17%
De,ciki. Eleve egy ilyen korú férfinak miért nincs párkapcsolata? Vagy miért nem volt ha most nincs? Nem hiszek abban,hogy a szegénység visszatarthat bárkit is attól,hogy külön költözzön. Ha egyedüli gyerek a szülők is tudják segíteni egy kicsit a nekiindulásban. De az ilyen szülők nem is akarják,hogy elköltözzön. Vidéki faluban élek. Mindenki dolgozik aki akar. A napszám 1.000-ft/óra,bárkit alkalmaznak. Eljárnak építkezésekre,a segédmunkás is 10.000-ftot kap egy napra. Munka mellett is lehet alkalmi munkát vállalni. Én is ismerek ilyen pasikat,és igen,életképtelenek,akaratgyengék,és általában még ennyi idősen is a szülő irányítása alatt állnak.
2021. szept. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Én 40-es mamahoteles vagyok, de mindent én fizetek, rezsit, élelmiszert mindent, anyu, apu nyugdíja majdnem nulla. Ez akkor mi? Rendes vagyok vagy lúzer?
2021. szept. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

senkinek semmi köze a másik dolgaihoz.


btw friss kutatás, itthon az ÁTLAG fizetés nettó 300 alatt van. Ebbe beletartozik az IT és a többi jól fizető szakma. Élsz, ahogy tudsz

2021. szept. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
0%
17-es,nincs/nem volt párkapcsolatod? Igen,mindenkinek magánügye hogy él,de 40-50 évesen otthon,az idős szülőkkel nagyon nincs rendjén. 50 éves nő vagyok,férjnél voltam,most egyedül élek. Van gyerekem akivel nagyon jó a kapxsolatom,mégis az élet rendjének tartom,hogy elköltözött,párja van és tervezik a jövőt. Én segítem a szüleimet,ez természetes,de mindenkinek megvan a maga életritmusa,társasága,élete.
2021. szept. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

"de mindenkinek megvan a maga életritmusa,társasága,élete."


Mint ahogy annak is, aki nem egy dobozban lakik az utcán, hanem xy nal él

2021. szept. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!