Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ciki ha 40 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki ha 40 éves koromra nem lett férjem és gyerekeim? Olyan mintha lenéznék hogy egyedül vagyok

Figyelt kérdés

2021. szept. 1. 14:06
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:
47%
Előttem nem ciki, de az emberek többsége előtt sajnos az. Főleg ha jól is nézel ki. Mert egy rondább lánynak hamarabb elnézik.
2021. szept. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
93%
Mi a ciki? Ne törődj senki véleményével, élj, ahogy neked jó.
2021. szept. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
92%
Így önmagában ez sztem nem ciki. Van, akinek így hozta az élet. Viszont ha vki ezt nem tudja méltósággal viselni, az kínos (próbál minden párt a környezetében megfúrni, fintorog rájuk vagy elbőgi magát, kóstolgatja őket, túl sokat kritizálja őket; szapulja és felszínesezi a férfiakat, amiért nem őt akarják vagy nem akartak tőle gyereket; gyerekként szeret egy kutyát vagy macskát - amikor már olyan súlyos, hogy a gyerekeként hivatkozik rá és másoktól is elvárja).
2021. szept. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem attól függ, hogy miért.

A barátnőm sose volt szerencsés a férfiakkal, aztán nem is erőltette. Cserébe a karrierjébe fektette az energiáját. Ami busásan megtérült. Most keresett szakember az adott területen, bejárta a világot, és mindene megvan, amit szeretne. Néha kicsit bánja, hogy nem jött össze a család, kicsit kiönti a lelkét, de ennyi. Senki se nézi le, sőt én inkább felnézek rá, és néha irigylem.

A rokonom meg egy ordas nagy ribi, aki 16 éves kora óta azt nézi, kinek van több pénze és hol tud bekavarni. Egyik idősebb, nős, és tehetős pasinak az ágyából megy a másikba. Persze mindig előadja, hogy a szerelem nem irányítható, nem tehet róla. Táskákért meg wellness hétvégékért adja el magát. Most meg 40 évesen kapar egy 60 éves vállalkozó után, hogy tőle akar gyereket. Őt érthető okokból elég sokan lenézik. Pedig neki is egész jó munkahelyei voltak, vannak. Mindig tudja, kinek kell széttenni.

2021. szept. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
78%
Örülj neki, neked a legjobb.
2021. szept. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
75%

Kedves kérdező: kit érdekel, hogy ciki vagy sem? :)


Az számít, hogy TE hogy érzed magad? Jól? Akkor nincs gond. Amennyiben nem érzed magad kiteljesedve ilyen téren, tegyél érte, jól. :) (Társkereső pl.)

2021. szept. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
82%
Én is eztaz utat akarom ami neked van annyi hogy én 25 vagyok még de osztálytalálkozókra direkt nem megyek mert az pont az ilyen hencegésről szól pl hány gyerek stb
2021. szept. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
88%

Miért lenne ciki? Aki meg ezt gondolja azzal meg nem kell foglalkozni. Biztos neki is van olyan, amirol meg mas gondolja azt hogy ciki.


Inkabb a boldogsagoddal kéne foglalkoznod es nem azzal hogy mit gondolnak az emberek. Nem kell senkinek megfelelni aki szeret azert szeret mert te vagy es nem az idealizalt szimulalt kepe rólad.

2021. szept. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
84%
* es nem az idealizalt altala szimulalt keped miatt, amit rolad alkotott a fantaziajaban.
2021. szept. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
93%
40 évesen téged még más emberek véleménye érdekel?
2021. szept. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!