Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nős férfi vonzódik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nős férfi vonzódik egy másik nőhöz, azt képes teljesen elrejteni az adott nő elől?

Figyelt kérdés

Egy munkatársamrol van szó, kolléganőm szerint oda van értem, így beszél rólam.

Viszont ha velem talàlkozik, nagyon nem úgy viselkedik. Szinte csak a munkáról folyik a társalgás. Amúgy nagyon kedves, de nem érdeklődő egyáltalán. Én 29 vagyok, ő 48.


2021. szept. 3. 15:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Mert nem akar félredugni.
2021. szept. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak egy nős férfi képes erre, a legtöbb képes rá, és meg is teszi ha szükséges

Esetedben nagyon is szükségesnek látszik

2021. szept. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ezt mind értem. De lehetséges ennyire elrejteni az érzelmeket? Nekem pl egyàltalán nem menne. Vagy lehet, hogy a kolléganő mesterkedik?

Amúgy minek beszélne rólam bármit is másnak?

2021. szept. 3. 17:15
 4/12 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne elrejteni?

Pl. én is ezt csinálom rendszeresen, pofon egyszerű dolog, a szenvedés akkor van amikor már nem látja senki

2021. szept. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja amúgy nem csinálta elég jól az elrejtést a pasas, mert a füledbe jutott, de ennél sokkal jobban is el lehet rejteni az érzelmeket, úgy is hogy sose sejtsd meg
2021. szept. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk amikor mosolyog a szeme is ha beszélünk néha, az lehet attól, hogy ő mindenkivel ilyen alapból?
2021. szept. 3. 17:30
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehet mindenkivel ilyen alapból, nincs ilyen
2021. szept. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a kolléganőd a szarkavaró, kicsit túl sok szappanoperát nézett. Egyébként ha a férfinek fontos a családja akkor tök mindegy, hogy vonzó vagy-e számára vagy sem, mert nem fogja egy vonzalom miatt felrúgni az életét.
2021. szept. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
minden férfi a fiatalabb nőkhöz vonzódik többnyire ..
2021. szept. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Képes. Az az igazi kérdés, hogy mi lenne, ha nem rejtené el?
2021. szept. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!