Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen sok 20as csaj, aki egy 30as nős férfi szeretője? Ez annyira jó dolog?

Figyelt kérdés

Rengeteg ilyen van. Eszméletlenül sok. De nem értem mi a jó abban, hogy egy szex partnere vagy egy nős férfinak, egyébként semmi másra nem vagy jó neki.

El tudja valaki magyarázni miért mennek a nők ilyesmibe bele, és miért ilyen gyakori ez a dolog?


2016. márc. 12. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
24%

Mert a 70-esek már nem divat és a 80-as nem létezik.


Üdv a mobilhákálózat reklámban.

2016. márc. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A háborúhoz pont az kell, mint az ilyen kapcsolatokhoz: pénz, pénz, pénz.
2016. márc. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mert a 30-as pasikra inkább felnéznek, mint a saját korosztályukra. BEFUTOTT férfi esetén ÁLTALÁBAN az anyagi lehetőségek is fényesebbek, mindenféle téren több az élettapasztalat, férfiasabbnak, komolyabbnak tűnik, mint egy 21 éves egyetemista.

A nők rátermett párról álmodnak, és jó, ha az illető minél magasabban helyeszkedik el a társadalmi hierarchiában.

A belső programjuk biztosabban érzi, hogy az ezzel a férfival életképes utódókat tudna összehozni.

2016. márc. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%

Ez igy oke de azt ne felejtsd el Hogy csaladot nem veluk alapitanak,de Egy Ilyen lazba szex dologra tokeletesek.Tapasztalat.


32/F

2016. márc. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert sikeres, magas státuszú férfi kell nekik, még akkor is, ha ennek az ára, hogy más nővel kell osztozkodniuk.
2016. márc. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

Mert a korombeliek altalaban borzasztoan tapasztalatlanok az agyban, azt sem tudjak, hogyan kell egy noi testhez hozzaerni. Nem volt meg 30-on feluli szeretom, de olyan mar igen, aki egyszerre tobb not is tartott, nekem pedig mindegy volt, hogy munkanelkuli meg a sokadik vagyok neki, mert en csak kielegulest kerestem nala, amit meg is tudott adni.


23L

2016. márc. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A nők inkább osztoznak egy alfán, mint hogy csak az övék legyen egy béta. Ez a természet rendje, 10.000 éve is így volt ez.
2016. márc. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!