Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nincs most állandó munkám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs most állandó munkám, de anyagilag megvagyok és jó életem van, akkor ez hátrány a nőknél? Vagy hogy prezentáljam az életemnek ezt a részét ismerkedéskor? 26/F

Figyelt kérdés

Az a baj úgy érzem, hogy sok nő elvár egy ilyen fix napi rutint, hogy heti 5 napon járj dolgozni/suliba, mert ha azt látják nem így éled az életed, akkor biztos naplopó vagy, nem csinálsz semmit, stb. Vagy lehet én rontok el valamit, de ismerkedéskor nyilván azt mondom, hogy nincs munkám, mert alapvetően tényleg nincs klasszikus állásom, amikor itt vagyok. Amiket tudni kell rólam ezekkel kapcsolatban szakmailag, anyagilag:


-Pénzügy-számvitel alapszakos diplomám van, de sosem dolgoztam benne a szakmai gyakorlaton kívül.

-Örököltem sajnos 2 lakást néhány éve. Az egyiket kiadom, a másikban élek.

-Nyaranta kijárok kb 3 hónapra Nyugat-Európába egy fix munkába dolgozni, ahol megkeresek közel 3 millió forintot ez idő alatt. Az év maradék részében Magyarországon élek.

-Tőzsdézem. Az utóbbi 4 évben kerestem ott kb 9 millió forintot, aminek a nagyját ki is vettem onnan, tehát fixen megvan, nem tudom elbukni. Minimum hasonló összegeket tervezek a jövőben is keresni ott, bár ez elég kiszámíthatatlan.


De ismerkedéskor mit mondjak? Mert ezeket így nyilván nem mondanám el. De azt sem mondanám, hogy alkalmi munkából élek, vagy tőzsdézem, mert ezek is olyan kamu dolgok való igaz az emberek 95%-ának szájából. Azzal megint nem akarok villogni egy ismerkedés elején, hogy ingatlankiadásból. De akkor miket mondjak, ha erre terelődik a szó? Mert a legtöbben azt érzem azt várják el, hogy mondjam én is húzom az igát a klasszikus értelemben.


2021. szept. 3. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Ez nem női dolog, hanem az emberek átlagban ilyenek, hogy nem szívlelik, ha valaki az ő átlag robotolós életvitelüktől eltérő módon 'mer' élni.

Sokaknak a begyöpösödött fejében már az is súlyos bűn, ha nem azon területen dolgozol, amilyen egyetemet elvégeztél, mert ugye az lenne a társadalmi elvárás (más kérdés, hogy az emberek 80% nem olyan helyen dolgozik,amit elvégezett, de mástól azért elvárja :D )

2021. szept. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eleg volna annyit mondanod, hogy 3 havi külföldi munkából össze tudsz szedni annyit, amennyi neked elég, de mellette van megtakarításod. Szerintem ez egyben megnyugtató és izgalmas is. Mármint én biztosan csatlakoznék hozzád, ha lenne rálehetőségem. Nem minden nő nagyravágyó, ne hidd ezt. En ezt a szabad életet jobban becsülöm, mint a galyázást. Pont azért, mert én gályázom eleget :/


Annyit még megjegyzek, a legtöbb nő az álladó munkahelyben a biztonságot látja. Hogy nem vsgy élhetetlen naplopó.

2021. szept. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szabadúszó vagy. Én is ezt mondtam, mikor nem alkalmazott voltam, hanem különböző projektekből éltem. Viszont a 3 hónap külföldi munkát nem mindenki tolerálná... Egy rokonom is ezt csinálta, pár hónap külföld évente, aztán élt itthon, mint Marci Hevesen, de ahogy komoly kapcsolata lett, felhagyott vele.
2021. szept. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Jól csinálod. Én bezzeg robotolok egész nap.
2021. szept. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az igazat, pont így. Amúgy így leírva tényleg kamunak tűnik, de ha kamuzol a "kamu" helyett, nem jobb.
2021. szept. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
Én simán randiznék veled! :)
2021. szept. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
35%
Vigyázz kérdező, akik itt ismerkednének veled, azok a pénzedre mennének.
2021. szept. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%

7

Igen, hiszen tudjuk, hogy tisztességes Nő! csak!! és kizárólag csóró, céltalan, tanulatlan, netto 300 alatt kereső férfival kezdhet! Különben aranyásó qurva! 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

2021. szept. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
Freelancer, az amugy is meno.
2021. szept. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tok mazlista vagy, van ilyen ember is. Tanultal egy hasznalhato szakmat es nem egy bufeszak elvegzese utan nyafogsz, hogy a mekibe melozol.


En nem mondanam el a pontos osszegeket ismerkedeskor, mert akkor jonnenek a penzleso nok. Azt mondanam, hogy befekteteknstb, de pontosabban csak akkor, amikor mar komoly.


Azert nem irigyellek, mert neked jobban meg kell szurnod az erdekembereket, mint masnak.

2021. szept. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!