Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak ha olyan beállítottság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ha olyan beállítottságú vagy aki mindig megy valahova de az ismerkedésnél kiderül, hogy a nő nem igazán megy sehova, az a te szemedben negatív?

Figyelt kérdés
Ez nem azt jelenti, hogy sem is menne, csak azt, hogy nem jár nagyon el sehova legalább is nem olyan sokszor mint te. Természetesen a munkán kívül. Nem tartod ezért unalmasnak?

2020. dec. 13. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Nekem ez inkább pozitív tulajdonság.
2020. dec. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Attól függ mit értesz azalatt, hogy mész valahová.

Én általában túrázni és mászni szoktam járni. Összejöttem egy nővel aki inkább otthon szeretett ülni olvasgatni. Próbáltuk elfogadni egymás hobbiját de nem működött. Nem volt közös témánk, tiszteletből meghallgattuk egymást de egyiket se nem villanyozta fel a másik sztorija.

2020. dec. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Fordítottja vagyok, aki nem megy nagyon sehova.. ha a nő folyamatosan megy, az nekem negatív. Nekem kell a pihenés meló után.. és a plázázás, minden hétvégén túrázás.. az számomra nem pihenés és igen, negatív.
2020. dec. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Nem, majd megyünk együtt.
2020. dec. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk forditva van, én vagyok a nő, Párom inkább otthon szeret lenni. Azert persze néha kirandulunk meg jönnek baratok ill mi is megyünk. Nekem eddig pozitiv, annyira mászkálós én se vagyok.
2020. dec. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!