Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Zárkózott,csendes lányokból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zárkózott,csendes lányokból is lehet szerető? Részt tudnak venni szexkapcsolatban? Ha igen, akkor hogyan intézik?

Figyelt kérdés
2021. szept. 4. 19:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
16%

Persze, még jobb is.

Nem kell vele beszélgetni, lelkizni, nem önérvényesít, nincsenek elvárásai. Csendben teszi a dolgát, es utána szépen hazamegy, mindenféle cécó nélkül.

2021. szept. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hogyan intéziket úgy értem, hogy egy ilyen lány közelében nem mennek úgy a férfiak, mivel kívülről látszódhat rajta,inkább elkerülik. És ők se fognak rámenni a férfiakra, mivel keveset beszélnek
2021. szept. 4. 19:24
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
A rutinos rókafiúk megérzik, kiben mi van, vagy lesz. Vagy ki.
2021. szept. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az adott lánytól függ.
2021. szept. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
35%
Az ilyen lányok csak egy párt akarnak, aki feleségül veszi őket. Ha nincs, akkor öreglányok maradnak.
2021. szept. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
31%
A társadalom nagyobb része elnézi ezt náluk. Ugyanezért férfinak "szobanövény" gúnyolás jár. (Pl. ezen az oldalon is). Nekem meg lepontozás, amiért ezt írtam :D
2021. szept. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
6 Én nem pontozlak egyáltalán, csak nem értem, hogy most mire válaszoltál? Az volt a kérdés, hogy ilyen nő belemenne-e szeretői viszonyba, nem az, hogy a társadalom hogy ítéli meg őket.
2021. szept. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
5-ös, ez nagyon beskatulyázás, és nagyon nincs így.
2021. szept. 4. 20:47
 9/16 anonim ***** válasza:

7.


Maga a kérdés a nagy kérdésgyártás mellékterméke, napi 1-2 hasonló, vagy csont ugyanez előkerül.

2021. szept. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet. Exem egy ilyen csajjal csalt. Szende kislány aki minden elsírja magát csendes zárkózott stb saját magát se tudja megvédeni nem szól vissza stb stb igen jó szerető volt belőle.
2021. szept. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!