Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vonzanak a férjezett, határozo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzanak a férjezett, határozott nők.Több ilyen kapcsolatban voltam már szerető, miért alakulhatott ki ez így bennem?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok.Mindent megkaptam az élettől, családi cégben vagyok vezető szerepben.Csak a kapcsolataim olyanok, amilyenek.Nővérem mindig idegesít vele, hogy házasságot szétszedtem már.

Eddig négy olyan nővel volt szeretői kapcsolatom, ahol valami ok miatt, a női fél kicsit kihátrált a kapcsolatból és nyitni próbált az új felé.

Társkeresőkön akadtam velük össze.Mindig is jól éltem a családi cég miatt soha nem titkoltam, társkeresés közben sem.Külsőre is jól nézek ki.Igazából ha sétálgatunk a bevásárlóközpontokban vagy parkokban sokszor inkább idősebb nők vesznek észre,de nem tudom miért van ez így.

Ha a futó vagy egyéjszakás kapcsolataimat is nézem, szinte mindegyik minimum +5-10 évvel volt idősebb.

miért lehet az hogy az idősebb nőket megfogom, kortársaim nem nagyon kezdenek velem?

28F


2021. ápr. 16. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
29 éves nő vagyok. Nem ismerlek de az irasodbol az jön le h te szereted hangoztatni h van pénzed és karriered ami számomra pl semmit nem jelent, mert gyakorlatilag a segged alá lett tolva nem pedig te dolgozta ki magadnak a sikert. Nah nálam már itt kiveri a biztosítékot az olyan pasi aki arra veri magát h mennyi pénze van és milyen jó állása.
2021. ápr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínű,hogy számodra izgalmasabb egy titkos,kötetlen,elvárásmentes kapcsolat mint egy stabil,komoly kapcsolat,ami a házasság felé halad. Látod,az első választ. Vélhetőleg a korban hasonló lányok ezért tartanak távolságot Tőled,bár nem értem miért is baj a stabil anyagi helyzet és a családi vállalkozás. Egy idősebb,férjes nő nem tart attól,hogy a titkos viszonytól Te többet akarsz,a jó anyagi helyzeted pedig kizárja annak a gyanúját,hogy anyagi támogatást vársz bárkitől. De azért ne ragadj bele ebbe a helyzetbe még ha tetszik is.
2021. ápr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért fontos a kérdés szempontjából, hogy családi cégben vagy vezető beosztású? Csak mert az általad leírt kis szövegben kétszer is szerepel.
2021. ápr. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért vonzódsz, mert egy 35-40-es már tudja mit akar, mit vár a pasitól, mit szeret az ágyban stb. Az hogy mit dolgozol, szeretőként nincs jelentősége szerintem. Amúgy engem is mindig a fiatalabb pasik találnak meg 🤷‍♀️
2021. ápr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

És ha szerető vagy akkor igazából csak a jó dolgok érintenek, a nő hisztije stb...az kimarad. És valószínűleg nem is szeretnél párkapcsolatban lenni.


4.

2021. ápr. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!