Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legnagyobb bajod az internetes párkereséssel?

Figyelt kérdés

2021. szept. 4. 20:03
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

Akikkel ismerkedtem 90% nem tud kommunikalni, mert zavarban van, fura stb.


Nem erdeklodik, nem viszi a beszelgetest, nincs dinamikaja, semmi kemia. En irok, o visszair es ennyi, magatol sosem ir. Reagal valamire.


Megkerdezem miert ilyen, mindig azt mondjak, hogy fura igy neten. Akkor nem ertem minek van fent. Olyan idopazarlasnak erzem es "en alljak fejen es rakjak bele 90%-ot, o meg max reagal, mert fel".

2021. szept. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

19


Jaja es az elvaraslistan 1 dolog hianyzik, akkor nem TEGED utasit el, hanem kitalal indokokat, mett az elvaras nem teljesult.

Engem a belso tulajdonsagaim miatt alig utasitottak el. Mindig ez az 1-1 kimarado elvaras, ami nem teljesul es ahelyett, hogy megismerne, keres mas embert.

2021. szept. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen más élőben ismerkedni. Teljesen más az, hogy összevillan a tekintetünk, valamiért felfigyelünk a másikra, aztán elkezd alakulni a dolog. Internetes párkeresésnél pedig levelezünk, aztán találkozunk, aztán eldöntjük, hogy akarunk-e járni, akarjuk-e egymást szeretni, olyan erőltetett az egész. (De már az első randinál is olyan, mint egy állásinterjú, brrrr:(((
2021. szept. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
23: Sajnos élőben nem mindenkinek van lehetősége. Pl én olyan helyen dolgozom, hogy konkrétan 0 női munkatársam van, apró "zsákfaluban" lakom, a boltban a pultosokon kívül nőt kb nem is látok, dizsiben veretni a 17 évesekkel 30 felett pedig már nem az én világom.
2021. szept. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a baj, hogy valakinek nincs lehetősége személyesen. Persze, ezért találták ezt ki. Viszont sokunknak nem jön be ez a világ. Sajnos tényleg erőltetett az egész. Nem hiszek abban, hogy neten megtalalod a megfelelő embert, hiszen válogatsz, mint egy piacon. Választasz magadnak valakit, akire azt mondod, hogy na, ő jó lesz. De ez közel nem olyan, mintha random sodor az élet a közeledbe egy olyan embert, akit tényleg igazán akarsz. Nem akarok negatív lenni, de nem hiába megy szét a netes kapcsolatok igen nagy száma... Én meg happy enddel végződő sztorit nem ismerek a környezetemben.

Én is ismerkedem, de semmi kedvem hozzá, mint egy interjú, olyan az egész. Már csak castingnak hívom az első randikat. Inkább arra a szintre akarok eljutni, hogyha bárhova megyek, ne ismerkedési szándékkal menjek. Legyek teljes egyedül, legyen jó a kisugárzásom és ezáltal vonzzak be valakit az életembe. Csak ide nehéz eljutni, legalább is nekem, aki tavaly ilyenkor még több éves kapcsolatban élt. Nehéz megszeretni a magányt.

2021. szept. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

Le leszek pontozva, de en a kocsmaval vagyok igy. Egyreszt, nem nagyon iszom mar, nem elek ejszakai eletet es nem ott akarom megismerni a baratnom.


Amugy tenyleg casting. Velem barmirol lehet beszelni. A foldon fetrengve rohogestol egeszen az uncsi szociologiaig, barmirol. De amig a kommunikacio 1 oldalu, a masik max reagal, de nem beszel, ha en nem vallatom vagy nem vagyok 0-24 ben az arcaban , akkor orokre eltunik (ez gyakori), es akkor tenyleg csak vallatas lesz, abban meg nem latom az ertelmet. Amikor tenyleg annyi a beszelgetes, hogy en kerdezek, o valaszol, eltunik akar egy hetre (nem keres), vagy orokre ha nem vallatom, az idopazarlas.


Ha netan erdeklodik a tobbseg csak a mi a munkad vagy mi a vegzettseged kerdesig jut el, semmilyen mas erdeklodest nem mutat.


Az ismerkedeshez es kommunikaciohoz 2 oldal kell. Ugy erzem en teszek erte, de ha a masik nem akar beletenni semmit, 31 evesen mar nincs kedvem jatszadozni, szorakozni ilyenekkel. Nem latom ertelmet annak, hogy magamban beszelgessek🤷

2021. szept. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Én nem pontozlak le. :) én sem szeretnék kocsmás pasit magamnak. Kicsit meg vagyok lőve, mert a netes ismerkedés nem jön be, személyesen meg nagyvárosiként sem tudom, hol lehetne. Én inkább természet és sportkedvelő vagyok, de az erdőben nem fognak leszólítani, sem edzés közben, ahol az összeszokott brigád van, hasonlóan, mint a munkahelyemen. Bulizni meg nem annyira szeretek már, de ha mégis elmegyek, nem tomboló pasikkal szeretnék ismerkedni. Persze van arra esély, hogy az adott férfi is csak ezer évente 1x elmegy ilyen helyre és pont akkor találkozunk össze, de ennek az esélye kevés. :D
2021. szept. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

csak vannak helyi sportolós csoportok, velük hátha. Az a jó nálad, hogy a hobbid lehet egyedül, lehet közösen is csinálni.


"Persze van arra esély, hogy az adott férfi is csak ezer évente 1x elmegy ilyen helyre és pont akkor találkozunk össze, de ennek az esélye kevés"


Ezzel én is így vagyok. Nem azért megyek el XY helyre, hogy húúú most feleséget keresek. Persze, bejöhet, de nem látok rá sok esélyt. Meg nekem magányos, pasis hobbijaim vannak XD

2021. szept. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb?


Hogy senki sem húz jobbra, és az, hogy rendszeresen ghostolnak, ha véletlenül mégis párba állok valakivel.


21F

2021. szept. 8. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Ne is mond. Tegnap 30 embert huztam jobbra facebook tarskereson, no match. Pedig azokon a kepeken egyaltalan nem nezek ki ugy, akitol el kellene rohanni...


Csomo beszelgetesem van, amit o nem fog tovabb vinni magatol, nekem meg az en kerdezek, o max par szoban valaszol dolgokhoz meg nincs kedvem.


De van olyan is, akivel csak akkor megy, ha en keresem (o sosem) es kepes beszelgetes kozben hetekre eltunni. Irok, es a fejemhez vagja, hogy nem megy a beszelgetes. Nahat nem mondoooood, 2 ember kellene a beszelgeteshez, ennyi erovel magamban is dumalhatnek a harmas metron..

2021. szept. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!