Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legnagyobb bajod az internetes párkereséssel?

Figyelt kérdés

2021. szept. 4. 20:03
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
75%
Hogy az egész áttolódott a közösségi médiára meg a telefonokra, és a hagyományos társkeresők kihaltak. A mai világban ezek elérhetetlenek anélkül, hogy mellékhatásként a nem társkereső részlegben bejelöljön 800 nemkívánatos régi osztálytárs, munkatárs, rokon, és végig kelljen nézni, hogy ki mit főzött csütörtök reggel, meg hogy örök balszerencse ér, ha nem osztom meg a lenti posztot 24 órán belül. Ennyit nem ér a dolog, inkább dögöljek meg egyedül...
2021. szept. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
57%

A nőknek és a jól kinéző férfiaknak könnyű rajta.

Az egyik kommentelőt megcáfolnám, van pénzem, nem vagyok hájas. Mégsem jött össze egy randi sem soha társkeresőről. Pedig 10 éve fent vagyok kb.

Sajna elég vékony vagyok, ilyen a genetikám, és hízni se tudok.

Randira se élőben, se neten nem kaptam esélyt sem 10 éve... pedig sokat próbálkoztam, sok évig naponta eljártunk mindenféle helyre ismerkedni, dumálni ismerősökkel.Szóval élőben is próbálkoztunk, mellette társkeresőn is.

30/F

2021. szept. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
18%
A probléma az a társkeresővel, hogy a nők esélyt sem adnak, ha nem születtél jóképűnek, jó genetikával...
2021. szept. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
66%
Hogy nem működik. 5 év alatt talán 3 levelet sikerült váltanom, megismerni még senkit nem tudtam.
2021. szept. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
88%

Ghosting es a keturanyu, kolcsonos erdeklodesen alapulo kommunikacio hianya.


Offline valamiert nemcsak kedvesebbek, de erdeklodobbek is az emberek.

2021. szept. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon sokat kell válogatni.


Nem mindenki volt furcsa, meg lökött, akit ott ismertem meg, de a többség igen. És ez valahogy azt sugallja, hogy a netes felületeken a többség azért nem százas.


A Facebook társkeresője volt még a legnormálisabb.

2021. szept. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
64%

Nekem semmi esélyem nincs online párt találni. Fél év alatt kb 5-en válaszoltak, de azokból sem alakult ki komoly beszélgetés, nemhogy randi.


Ha nőként regisztrálnék kitöltetlen profillal és kép nélkül, rögtön lennének jelentkezők. Persze ha valaki egy üres profilra ráír, azzal lehet, hogy is érdemes kezdeni, de ha egy nő egy homályos szelfit felrak és ír pár sort magáról, már tud válogatni az értelmesebbek közül is.

2021. szept. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
26%
17: Létezik még homályos szelfi az AI kamerák korában? Kétlem....
2021. szept. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
96%
Az, hogy ott nem engem akarnak az emberek, hanem kapcsolatot. Aztán ha megfelelek x elvárásnak, akkor végülis jó leszek én is. Nem az van, hogy személyesen kiszúrjuk egymást, hogy igen, nekem Ő kell!
2021. szept. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2021. szept. 5. 14:21
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!