Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40+-os nők miért nem ismerkedt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40+-os nők miért nem ismerkedtek,miért nézitek le nálatok, fiatalab férfiakat, pasikat nagy kor különbség miatt?

Figyelt kérdés

2021. szept. 6. 14:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézem le a fiatalabb férfiakat emberileg, egyszerűen nem akarok velük ismerkedni, mert elvált anyaként mások a preferenciáim. Ennek ellenére a társkeresőn mégis nagy részt ők írnak rám. Engem pedig nem vonzanak.
2021. szept. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én sem nézem le. Az összes férfi barátom fiatalabb nálam, de azért nem nagy korkülönbségről van szó.
2021. szept. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%

Nem nézek le senkit se az életkora miatt, se más miatt.


Alkalmi kapcsolat nem érdekel, tartós párkapcsolatot pedig nem tudok olyan férfival elképzelni, aki korban nem illik hozzám.

2021. szept. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagy korkülönbség alatt mit kell érteni.Szerintem az 10+ év.Őszintén, egy 40+-os nő aki komoly kapcsolatot akar, az hogy tekintsen partnerként egy nála mondjuk 15 évvel fiatalabb férfire?Mit is akar egy fiatal férfi egy ilyen idős nőtől?Házasságot, gyereket?Ha elvált a nő és vannak már gyerekei, akkor a nő gyerekeit akarja nevelni?Mit pontosan?
2021. szept. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%

Nem vagyok annyi de nalam már ott hamvában holt a dolog amikor vmi fiatalabb kimondatlanul leöregez milf-oz meg azt erezteti nyanya vagyok.



En szexistenno meg bombanő akarok lenni egy Ferfi szemében nem egy kivenhedt szerencsetlenség.



Ergo nekem Ferfi kell aki imádja a p.ncim meg engem mint nőt es nem mint vmi nyanyát.

2021. szept. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
5 Én már olyat is hallottam nem egyszer, hogy 35-38 éves gyerektelen! nőkre mondták, hogy milf.Az egy dolog, hogy aki ezt mondja, az annyira buta, hogy azt sem tudja mit jelent a szó, amit használ...Az meg már megint csak más dolog, hogy alapból megalázó ez az egész."Öreg mama vagy, de azért d.gnálak"...És mint írom, ez külön akkor siralmas, mikor olyan nőkre mondják, aki még 40 sincs...
2021. szept. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem a helyesirasod miatt neznek le, joggal. Azert nem olyan lehetetlen kijarni azt az elemi iskolat.
2021. szept. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%

6. En már 28 évesre is lattam kiírva azt hogy milf kategoria.es modell.

Degradálo ahogy a fiatal srácok az idősebb nőkre gondolnak.miközben az idősebb nők van amikor fiatalokat überellnek mind kinézetben es mind az ágyban.


Ők még azt sem tudják, mi az hogy nő. Nekik még mindenki(aki idösebb) csak mama..

Soha ilyennel össze nem állnék. Nekem kell a dominancia egy férfitől amugyis.

2021. szept. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
46%
#7 írod mindezt ékezetek nélkül 🤦🏼‍♂️
2021. szept. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
47%
#9 Nagyon más kategória lehagyni az ékezeteket, mert telefonon úgy gyorsabb, vagy a kérdező mondata, ami hemzseg a nyelvtani hibáktól és meg sincs fogalmazva rendesen.
2021. szept. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!