Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Újabb női privilégium és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újabb női privilégium és man-shaming van kibontakozóban az adott területen?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy a nők egyenesen kikérik maguknak, ha egy férfi hangot mer adni annak, hogy őt bizony zavarja, ha a leendő párja (a teljesség igénye nélkül):


- Lefeküdt már négerrel, arabbal, stb. - erre mondjuk még ki lehet játszani a rasszista kártyát, hogy azért utasítja el, mert rasszista.

- X-nél nagyobb a szexpartnereinek a száma. Erre szintén ki lehet játszani a szexista kártyát, miszerint ő egyenLŐ, mint nő, hiszen köztudott, hogy egy nő ugyanolyan nehezen jut szexhez (csak szexhez), mint egy férfi... (ez irónia akart lenni)

- Volt szexkapcsolata és/vagy bizonyos szexuális dolgokat kipróbált. - Erre is lehet mondani, hogy az értékrendek különböznek, de valójában legtöbbször nem erről van szó, hanem, hogy ha már én úgy döntök önként, hogy egy nő mellett ELKÖTELEZŐDÖM (tudom, a többség számára ez a szó semmit nem jelent) és hűséget fogadok neki, akkor én kapjam már meg tőle ugyanazt ugyanazokkal a feltételekkel, mint amit a múltbéli partnerei megkaptak.


Ugyanakkor FORDÍTVA a nők ugyanezt csinálják.


- Ha voltál fizetős lánnyal, azonnal kuka.

- Ha volt pár alkalmi kalandod, akkor is húzzák a szájukat.

- Nőknél ugyanúgy van rasszizmus, ha csak ez legtöbbször a cigányokra korlátozódik, hiszen ázsiai nőt csak top férfiak fűznek be, feketék meg annyira nem gyakoriak itthon és inkább ők is a sajátjaikkal vannak, illetve őket sem egyszerű. Az arab nők meg nem játszanak, ha csak nem veszi fel a fehér keresztény férfi a muszlim vallást.

- Sok nőnél még a kevés partner vagy a szüzesség is baj. Függetlenül attól, hogy az illető mennyire tanulékony vagy ügyes, vagy mi volt az oka, nem érdekli, azonnali előítélet.


És ha minket ezekre hivatkozva elutasítanak és csak halkan meg merjük említeni, akkor még kapjuk a savazást, hogy el kell fogadnod, joga van bármilyen indokkal elutasítani, stb. Egyetlen támogató véleményt nem kapunk, csak a sértegetéseket.


Az egészből így A KETTŐT ÖSSZEVETVE az rajzolódik ki, hogy ha férfi vagy, akkor örülj, ha megtűrnek, lehetőleg a levegőt is halkan vedd, nehogy másokat zavarj vele, ha viszont nő vagy, akkor nemhogy lehetnek - hiszen jogod van hozzá, a "jog" szóval úgy dobálóznak mint valami cukorkával -, de még fel is stuffolnak, hogy LEGYENEK igényeid, hiszen attól vagy értékes, és természetesen SOHA ne add lejjebb. SOHA, mert még 40 fölött se késő szülni sem meg amúgy is 60-as csinos nők is vannak és különben is mi szükséged van férfire, szexpartnered bármikor lehet, a kutyától-cicától kapsz szeretetet, ha (már) nincs családod és barátaid sem igazán, a karrieredben megteremtheted az anyagi függetlenséget és legalább szabad vagy, nem kell senkivel közös háztartásban élned, de még ha gyereket is akarsz, van spermabank meg spermadonort is könnyű szerezni.


És ne gyertek azzal, hogy kisarkítom a dolgokat. Mert tendenciákról beszélek. Évtizedek történéseit felölelve. Egyre inkább ebbe az irányba haladunk.



2021. júl. 7. 16:36
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
84%
Hiányzott már egy kis incel rinya..
2021. júl. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
54%
Az mindig is a privilégiumod marad, hogy leszarod. Ha egyszer nem vagy adott csoporttal közös nevezőn és legnagyobb igyekezeted ellenére sem leszel, akkor te megpróbáltad. Nyugodt lelkiismerettel szarj a fejükre, elvégre nem ők érdekelnek.
2021. júl. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
80%

Küldjünk zsepit incel?


Mai panaszkodas megvolt? Felállt rá a kis 15 cm es pisilőd? 😅

2021. júl. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
78%
A 15 újabban kicsi? 😃
2021. júl. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
85%

Aha. Nyilván a kapcsolat elején illik pontról pontra felsorolni, melyikünk milyen nemzetiséggel, hányszor, milyen pózban.

Hát nem.

Ami a kapcsolatunk előtt történt, az magányügy. Nem mesélek és nem akarom tudni.

2021. júl. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
95%
Ezentúl ha randizol, légyszives mindig mutasd meg ezt a szöveget a lánynak, ha véletlenül én lennék a randipartnered,akkor kidobhassalak, köszi
2021. júl. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
99%

1# azért ez az átlagosnál jóval szofisztikáltabb incel rinya, hisz mindkét oldalról igyekezett megközelíteni a problémát (persze csak látszólag)


Öö.... Mi a kérdés??

2021. júl. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
98%
Nem tudom én sose kérdeztem ilyeneket a páromtól és őt se érdekelte sose a múltam. Nem ez érdekelt minket ismerkedésnél és igazából azóta sem.
2021. júl. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
11%

#5. Csak ha fontos valakinek, akkor célszerű, ne az álomlagzi, kertesház, gyerek, goldenretriver után kelljen szétmenni, mert valami hülye haver/barinő elszólja magát.


"Ami a kapcsolatunk előtt történt, az magányügy." Kiderül, hogy biszex a csávó, letartóztatták drogterítésért vagy súlyos testi sértésért....hazudsz szerintem, ha erre azt mondanád, hogy egy vállvonás és jó pofát vágnál hozzá.

2021. júl. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
18%

Mert a nokre tul nagy a kereslet. Ez minden baj forrasa.


"Nyugodt lelkiismerettel szarj a fejükre"


Ez meg a megoldasa.


"letartóztatták drogterítésért vagy súlyos testi sértésért"


Ez tetszik a noknek. A testi sertes macho-faktor, a nok parvalasztasi kulturaja amoralis, 60000 ev alatt semmit se valtozott.



37F incel

2021. júl. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!