Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet ebből egy jó kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből egy jó kapcsolat?

Figyelt kérdés
Megismertem egy gyönyörű aranyos és kedves hölgyet akit egyszerűen nem tudok kiverni a fejemből.Gyönyörű szemei vannak és a mosolyától végem van,szimpatikus a személyisége van,amennyire pici annyira erős temperamentumos ,érti a viccet és jól eltudunk beszélgetni szinte akármiről. Szerintetek lehet probléma hogy vannak dolgok amikben nem hasonlítunk,mint például ő inkább techno zenét szereti én a rockosabb vonulatot kedvelem,ő ambíciózusabb én nem annyira mondanám magam eltökéltnek,ő gyorsan barátkozik ismerkedik meg új emberekkel nekem ehhez kicsit több idő kell. Van ami közös bennük például ő is egy nyitott gondolkodású ember mint én és jól alkalmazkodik az új dolgokhoz úgy ahogyan én is. A jövőre tekintve is vannak közös céljaink úgymond.Van egy kis korkülönbség kettőnk között körülbelül négy évvel vagyok idősebb,és még esetleg annyi hogy kissé más az ismeretségi körünk ,bár még így is vannak közös ismerőseink,persze a korkülönbség miatt másabb a baráti társaságunk is. Kíváncsi vagyok a véleményetekre hogyha ti is voltatok vagy vagytok hasonló kapcsolatban nektek mi a tapasztalat ,hogyan éltétek meg a kapcsolatot? Tudtatok kompromisszumot kötni?A válaszokat előre is köszönöm.És életkort is írjatok lécci.Köszi

2021. jún. 1. 08:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%

Volt ilyen párom akivel kB szintén ezekben különböztünk.

Abszolút nem működött hosszú távon....

Persze lehetnek kivételek.

Meg kell próbálni.

Az a legfontosabb szerintem elsősorban, hogy egyáltalán ott tartson a kapcsolatod a lánnyal,hogy ez már téma legyen.

Az is lehet, hogy te már a jövőn gondolkodsz ő meg abszolút nem is akar tőled semmit.

29/N

2021. jún. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

Nekem pont ilyen volt az előző barátnőm :'$

A zene nem probléma, hisz nem kell együtt hallgatnotok ha nem akarjátok.

Az egyetlen probléma amit látok itt az, hogy túl jó. És ha egy lány túl jó és fiatal, akkor nem szereti lekötni magát. Minden tökéletes, látod, hogy tényleg szeret téged, jól elnevetgéltek, azt érzed ő a mindened, majd egyik napról a másikra találhat egy másik fiút aki éppen jobb nálad. Vele jobban elbeszélget, jobban szórakozik, stb.

Még most az elején annyit javasolnék, hogy elemezd magad. Mik azok a tulajdonságaid, viselkedéseid amik picit is negatívan hathatnak kapcsolatra? Nem vagy túl nyomulós vagy valami? Próbáld most kiszűrni a problémákat, hogy eszébe se jusson, hogy van jobb is.

Én elvesztettem mert nem voltam egy rossz fiú stílusú :'p

De amíg tartott szép volt.

2021. jún. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

23/F lemaradt

#2

2021. jún. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok túl nyomulós úgy gondolom,de tudja hogy vonzódom hozzá mert ezt azért már a tudtára adtam. Nem történt eddig szinte semmi,szeretném jobban megismerni szerintem ez normális dolog,próbálok racionális maradni de néha nagyon nehéz,beszélgettünk már a bizalomról és mind a ketten jó embernek tartjuk a másikat és megbízunk egymásban.Számomra ez fontos és szerintem egy jó alap. Elég szókimóndóak vagyunk mind a ketten vele ellentétben én viszont jobban viselem a kritikát is de ezt annak tudom be hogy idősebb vagyok egy kicsivel.
2021. jún. 1. 09:12
 5/15 A kérdező kommentje:
1# Nagyon sajnálom hogy nektek nem jött össze. Nem akarok semmit sem elkapkodni,ezek a témák nekem is nagyon fontosak de azt szeretném ha őszinte lenne velem,én pedig próbálok önazonos lenni.
2021. jún. 1. 09:17
 6/15 anonim ***** válasza:
79%

Ez amiket leírtál, nem nagy problémák. A többi, viszont jó alapja lehet egy kapcsolatnak.


Nem kell együtt hallgatni zenéket, vagy egyszer ezt másszor azt hallgatjátok ha úgy adódik. Az ellentétek vonzzák egymást

2021. jún. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja lemaradt 34 N
2021. jún. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"ő inkább techno zenét szereti én a rockosabb vonulatot kedvelem,ő ambíciózusabb én nem annyira mondanám magam eltökéltnek,ő gyorsan barátkozik ismerkedik meg új emberekkel nekem ehhez kicsit több idő kell. Van ami közös bennük például ő is egy nyitott gondolkodású ember mint én és jól alkalmazkodik az új dolgokhoz úgy ahogyan én is. A jövőre tekintve is vannak közös céljaink úgymond.Van egy kis korkülönbség kettőnk között körülbelül négy évvel vagyok idősebb,és még esetleg annyi hogy kissé más az ismeretségi körünk ,bár még így is vannak közös ismerőseink,persze a korkülönbség miatt másabb a baráti társaságunk is."


Válasz:


-A zenei ízlés nem probléma. Nem muszáj együtt hallgatni a zenét. Vagy akár egy egy dalt lehet megkedveltetitek a másikkal.


- az, hogy ő ambiciózus, te meg nem, az még jól is elsülhet, mivel míg ő "felemel" téged és segít a boldogulásban, addig te "földhöz ragadtan" vissza tudod fogni egy egy adott helyzetben, mikor kell. Itt viszont felhívom a figyelmed, hogy nem szabad túlzásba esni egyik félnek sem, mert akkor az akár romboló hatású is lehet a kapcsolatra.


- könnyen köt ismeretséget, te nem, így általa lehetnek új ismerősi köröd is. Egyébként meg nem kell feltétlenül minden embert megismerni a másiknak, csak akik fontosak lehetnek.


- ami jó, hogy hasonló beállítottságú emberek vagytok, nyitottság kérdésben és az új dolgokhoz alkalmazkodás terén. A közös ismerősök is jó szempont, akik vannak, a többit nyitottsággal meg is lehet ismerni, ha mind a ketten úgy akarjátok.


- kb 4-6 év a férfi javára, ideális, nem sok. Pont megfelelő.


Összességében, kialakítható belőle egy hosszú távú kapcsolat. De ehhez van amiben engedni, vagy kompromisszumot kellene kötni a másikkal, hogy a későbbiekben az esetleges súrlódásokat elkerülhessétek. Minden kapcsolatban vannak kompromisszumok, engedések.


34 N


Kiegészítés az előzőhöz

2021. jún. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Remélem sikerül,sőt egy ideje úgy érzem ez működhet hosszú távon is,persze nem erőltetek semmit. Köszi a válaszokat.
2021. jún. 1. 12:01
 10/15 anonim ***** válasza:
34%
A 4 évet te korkülönbségnek érzed? Még ha 14 év lenne. Ez a nő azért barátkozik veled, mert ahogy írod, könnyen barátkozik. Kicsit felszínes lehet. A legfontosabb nem a zene stílusa, hanem a világnézet, az, hogy hogyan, milyen elvek szerint nevelitek majd fel a gyerekeiteket. Én hanyagolnám ezt a nőt.
2021. jún. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!